Bonus 600 zł za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów

We wtorek i środę rozegrane zostaną mecze 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W Superbet swój pierwszy zakład 1X2 na dowolny mecz możesz postawić po kursie 300.00. Wyjaśniamy zasady promocji.

Kurs 300.00 na zakład 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Kurs 300.00 na zakład 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki
  • W najbliższych dniach ponownie będziemy emocjonować się rywalizacją w fazie grupowej Ligi Mistrzów. We wtorek i środę rozegrane zostaną mecze 2. kolejki
  • Do najciekawiej zapowiadających się meczów zaliczane są pojedynki Napoli z Realem Madryt, Newcastle z PSG czy RB Lipsk z Manchesterem City
  • Superbet przygotował promocję, dzięki której zakład 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki fazy grupowej można postawić po kursie 300.00. Przedstawiamy szczegóły oferty

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

2. kolejka Ligi Mistrzów: kurs 300.00 na dowolny zakład 1X2

Rywalizacja w nowej edycji Ligi Mistrzów nabiera tempa. Już we wtorek i środę rozegranych zostanie kolejnych 16 spotkań fazy grupowej. W tym tygodniu również czeka nas kilak niezwykle ciekawie zapowiadających się pojedynków, a największym hitem wydaje się być wtorkowe starcie Napoli z Realem Madryt. Emocji z pewnością nie zabraknie również w pozostałych spotkaniach.

Bukmacher Superbet ponownie przygotował na Ligę Mistrzów świetną ofertę. Podając podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny GOAL otrzymasz możliwość zagrania zakładu 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki fazy grupowej po kursie 300.00, co w przypadku trafienia pozwala na odebranie bonusu o wartości aż 600 zł. Dodatkowo bukmacher przygotował dodatkowy bonus w wysokości 50 zł, jeżeli w dowolny meczu 2. kolejki aktywowana zostanie Superprzewaga, czyli jedna z drużyn w dowolnym momencie będzie prowadzić różnicą dwóch bramek.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w Superbet z kodem promocyjny GOAL wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się zakład 1 lub X lub 2 na dowolny mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów (3-4 października 2023)
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus o wartości 600 zł
  6. Dodatkowo otrzymasz 50 zł bonusu, jeżeli w dowolny meczu 1. kolejki fazy grupowej LM aktywowana zostanie Superzewaga (jedna z drużyn w dowolny momencie meczu będzie prowadziła różnicą dwóch bramek)

Otrzymany w ramach tej promocji bonus podlega obrotowi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie promocji.

Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze