Liga Mistrzów: kurs 300.00 na zakład 1X2 na dowolny mecz 1. kolejki fazy grupowej

We wtorek i środę rozegrane zostaną mecze 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W Superbet z kodem GOAL możesz postawić zakład 1X2 na dowolny mecz po kursie 300.00. Przedstawiamy warunki promocji.

Kurs 300.00 na zakład 1X2 na dowolny mecz 1. kolejki
Na zdjęciu: Kurs 300.00 na zakład 1X2 na dowolny mecz 1. kolejki
  • W dniach 18-19 września rozegrane zostaną mecze 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
  • W rywalizacji udział biorą 32 drużyny, które walczyć będą w ośmiu grupach. W każdej kolejce rozegranych zostanie po 16 spotkań
  • Czytelnicy goal.pl mogą w Superbet skorzystać z promocji pozwalającej postawić zakład 1X2 na dowolny mecz 1. kolejki fazy grupowej po kursie 300.00. Wyjaśniamy zasady oferty.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

1. kolejka Ligi Mistrzów: bonus 600 zł za wygrany zakład na dowolny mecz

We wtorek i środę rozegranych zostanie 16 spotkań pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2023/24. Rywalizacja w najważniejszych klubowych rozgrywkach po raz ostatni będzie toczyć się w tym formacie, bowiem od przyszłego sezonu czeka nas rewolucja. Nie oznacza to, że teraz zabraknie emocji. Obecność 32 najlepszych drużyn jest bowiem ich gwarantem. Już w pierwszej kolejce czeka nas kilka bardzo ciekawych pojedynków.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Superbet dla Czytelników goal.pl. Podając podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny GOAL będziesz mógł postawić zakład 1X2 na dowolny mecz 1. kolejki po bardzo wysokim kursie 300.00. W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości aż 600 zł. Dodatkowo na Twoje konto trafi 50 zł, jeżeli w dowolnym meczu 1. kolejki aktywowana zostanie Superprzewaga, czyli jedna z drużyn w dowolnym momencie będzie prowadzić różnicą dwóch bramek.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w Superbet z kodem promocyjny GOAL wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się zakład 1 lub X lub 2 na dowolny mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów (18-19 września 2023)
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus o wartości 600 zł
  6. Dodatkowo otrzymasz 50 zł bonusu, jeżeli w dowolny meczu 1. kolejki fazy grupowej LM aktywowana zostanie Superzewaga (jedna z drużyn w dowolny momencie meczu będzie prowadziła różnicą dwóch bramek)

Zgodnie z zasadami otrzymany bonus podlega obrotowi przed jego wypłatą. Szczegóły na ten temat znajdziesz w regulaminie promocji.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze