Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Legalni bukmacherzy: Jak skończy Aleksandar Vuković?

W środowisku piłkarskim coraz częściej słychać głosy, że w Legii Warszawa może wkrótce dojść do roszady na stanowisku szkoleniowca. Aktualnie zespół ze stolicy Polski prowadzi Aleksandar Vuković, który według kibiców może rozstać się z aktualnymi wicemistrzami Polski jeszcze przed pierwszą kolejką PKO Ekstraklasy. Więcej wiary w 39-latka ma natomiast bukmacher BetFan

Czytaj dalej…

50 procent graczy obstawiających przyszłość aktualnego opiekuna Legii jest pewna, że ten nie utrzyma swojej posady do startu rozgrywek. Tymczasem zaledwie 30 procent stawia, że Vuković swoją posadę zachowa, chociaż popularne w BetFan zakładach bukmacherskich są warianty, w których gracz może wytypować w jakim przedziale sezonu “Vuko” straci pracę w roli pierwszego trenera Wojskowych. Możliwe są zakłady, że taki stan rzeczy będzie miał miejsce od 1-6 kolejki, od 7 do 12, czy od 13 do 18.

Warto natomiast podkreślić, że bukmacher BetFan sugeruje, że scenariusz związany ze zwolnieniem Vukovicia przed pierwszym meczem ligowym Wojskowych w sezonie 2019/2020 jest mało prawdopodobny. Kurs na taki zakład jest najwyższy i umożliwia nawet 6-krotną wygraną. Najwyżej oceniane jest natomiast prawdopodobieństwo, że serbski trenera utrzyma swoją pozycję więcej niż 18 kolejek lub że zostanie z drużyną na 1 do 6 kolejek nowego sezonu. Kurs na oba zakłady wynosi 3 do 1.

Komentarze