Legalni bukmacherzy: Etoto z darmowymi zakładami 20 zł

Na zdjęciu:

Legalny polski bukmachera – firma Etoto przygotowała kolejną propozycję dla nowych użytkowników. Teraz każdy z nich może odebrać darmowy zakład na 20 zł.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Tym samym rozszerzona została oferta powitalna Etoto. Każdy nowy użytkownik w dalszym ciągu może uzyskać bonus 200% do 100 zł przy pierwszej wpłacie oraz 100% do 900 zł przy drugiej wpłacie.

Przejdź na stronę Etoto

To jednak nie wszystko. Jeżeli druga wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, użytkownik otrzyma kolejny darmowy zakład 20 zł.

Co ważne, dla użytkowników, którzy zarejestrowali się przed 1 lutego i nie korzystali z żadnej innej oferty, przygotowany został darmowy zakład 20 zł od zalogowania.

Oferta obowiązuje do 28 lutego.

Po odebraniu każdego darmowego zakładu 20 zł gracz będzie miał 30 dni skorzystanie z niego, który można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny kurs takiego zakładu to 2.20, a minimalny kurs pojedynczej zdarzenia to 1.30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie będzie wliczana jego stawka.

W przypadku bonusów 200% do 100 zł oraz 100% do 900 zł gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus).Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze