Kurs 50.00 na wygraną Wisły Płock z Miedzią

Wisła Płock - Miedź Legnica
Na zdjęciu: Wisła Płock - Miedź Legnica

W ostatnim spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzy się przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Nafciarze doskonale weszli w sezon i w poniedziałek powalczą o czwarte zwycięstwo z rzędu. ForBET przygotował na ten mecz świetną ofertę, która pozwala postawić na wygraną Wisły Płock po kursie 50.00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bonus 500 zł za wygraną Wisły Płock

Wisła Płock jest rewelacją początku obecnego sezonu. Drużyna Pavola Stano jest niezwykle skuteczna i zaraz efektowna. W trzech dotychczasowych spotkaniach zgromadziła na swoim koncie komplet dziewięciu punktów, zdobyła dziesięć bramek i straciła tylko jedną. Choć ma na koncie jedno spotkanie rozegrane mniej, przed poniedziałkowym meczem z Miedzią zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Do poniedziałkowego meczu Nafciarze przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Miedź po powrocie do Ekstraklasy na razie nie odniosła zwycięstwa (jeden punkt w dwóch spotkaniach) i biorąc pod uwagę postawę obu zespołów trudno się spodziewać, aby zapunktowała w Płocku.

Bukmacher forBET przygotował świetną ofertę dla naszych Czytelników. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOALBET można postawić na wygraną Wisły Płock po kursie 50.00. Stawiając 10 zł można wygrać aż 500 zł! Poniżej wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w forBET podając kod promocyjny GOALBET
  2. Postaw po kursie widocznym w ofercie kupon pojedynczy na wygraną Wisły Płock w meczu z Miedzią Legnica
  3. Minimalna stawka zakładu to 10 zł
  4. Jeżeli zakład okaże się trafiony, otrzymasz nie tylko wygraną z kuponu, ale również bonus aż do 500 zł (w zależności od stawki zakładu)

Otrzymany bonus przed wypłatą należy obrócić jednokrotnie (całą kwotą) kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs ogólny kuponu musi wynosić co najmniej 2.00, natomiast kurs pojedynczego zdarzenia na nim minimum 1.20. Szczegóły tej oferty znajdziesz na stronie forBET.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze