Ekstraklasa: kurs 125.00 na wytypowanie drużyny, która strzeli gola

Przed nami 24. kolejka Ekstraklasy, w ramach której rozegranych zostanie kilka bardzo ciekawych pojedynków. W tym sezonie emocji nie brakuje zarówno w walce o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach, ale także w walce o utrzymanie. Każdy zdobyty punkt może być na wagę złota. Świetną promocję na zbliżające się spotkania przygotował bukmacher STS, który pozwala postawić zakład na bramkę dowolnego zespołu w dowolnym meczu po kursie 125.00. Aby skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym GOAL250.

Bonus 250 zł za wytypowanie drużyny z golem
Na zdjęciu: Bonus 250 zł za wytypowanie drużyny z golem
  • W daniach 10-13 marca rozegrana zostanie 24. kolejka polskiej Ekstraklasy
  • W STS możesz otrzymać bonus 250 zł za wytypowanie drużyny, która strzeli gola
  • Skorzystani z promocji jest możliwe po podaniu kodu promocyjnego GOAL250

Ekstraklasa: bonus 250 za wytypowanie drużyny z bramką

Rywalizacja w polskiej Ekstraklasie powoli wkracza w decydującą fazę, w której zdobycie każdego punktu może być na wagę złota. Dotyczy to zarówno rywalizacji na górze ligowej tabeli, jak i w walce o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wynik niemal każdego z meczów 24. kolejki PKO Ekstraklasy może mieć duże znacznie w ostatecznym rozrachunku.

Bukmacher STS przygotował dla Czytelników goal.pl świetną promocję na mecze najbliższej kolejki Ekstraklasy, które rozegrane zostaną w dniach 10-13 marca. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL250 uzyskasz możliwość postawienie zakłady na gola dowolnej drużyny w dowolnym meczu po kursie 125.00. Dzięki temu stawiając zaledwie 2 zł będziesz mógł otrzymać bonus o wartości aż 250 zł. Poniżej wyjaśniamy jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL250
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj z konta depozytowego pierwszy zakład SOLO z oferty przedmeczowej obejmujący wytypowanie jednej drużyny, która strzeli gola w dowolnie wybranym przez meczu Ekstraklasy (rozgrywanych w dniach 10-13 marca)
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną z kuponu otrzymasz również extra bonus o wartości max 200 zł

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz w regulaminie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze