Kto wywalczy awans z Fortuna 1 Ligi? Kursy

I liga
I liga

Po długiej zimowej przerwie zmagania o awans do Ekstraklasy zaczynają przedstawiciele Fortuna 1 Ligi. Kto ma największe szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a kto może się obawiać tego, że może opuścić szeregi zaplecza polskiej ekstraklasy? O tym poniżej.

Czytaj dalej…

Po tym, jak rundę wiosenną zaczęli zawodnicy takich ekip, jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, czy Jagiellonia Białystok, przyszła pora na drużyny z drugiego szczebla rozgrywek piłkarskich w Polsce.

I liga: Kursy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Chętnych do awansu przed startem rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy, jak zwykle było wielu, ale wygląda na to, że aktualnie największe szanse na to, aby wywalczyć awans, ma Raków Częstochowa, który pod batutą Marka Paszuna przewodzi stawce w Fortuna 1 Lidze. Ekipa z Jasnej Góry aktualnie ma na swoim koncie 48 punktów, wyprzedzając aż o 10 “oczek” wicelidera rozgrywek. Kurs na to, że Raków zakończy rozgrywki na pierwszym miejscu, wynosi u bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie tylko 1,1.

Tymczasem za plecami częstochowian zadomowiła się Sandecja Nowy Sącz, ale jeden z ostatnich spadkowiczów z najwyższej klasy rozgrywkowej ma jednak małą przewagę nad grupą pościgową na zapleczu polskiej ekstraklasy, która składa się z takich ekip jak: Stal Mielec, łódzki KS, czy nawet Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Prawdopodobieństwo na to, że Sączersi znajdą się na pozycji 1-2 w Fortuna 1 Lidze na koniec rozgrywek wynosi 4 u bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie, a na to, że wygrają ligę 22. Według analityków legalnego polskiego bukmachera większe szanse od Sandecji na awans do Ekstraklasy ma Łódzki KS, którego szanse na zajęcie miejsca 1-2 na koniec sezonu oszacowano na 3.

Z kolei w granicach cudu ocenione zostało, że Garbarnia Kraków zajmie jedno z dwóch pierwszych miejsc w tabeli Fortuna 1 Ligi na koniec sezonu, bo kurs na to, że tak się stanie, analitycy Fortuna Zakłady Bukmacherskie “wycenili” na 1000. Podobna stawka dotyczy triumfu Stomilu Olsztyn w Fortuna 1 Lidze.

Komentarze