KSW 66: Gdzie obstawiać? Typy i karta walk

Pas mistrzowski federacji KSW
PressFocus Na zdjęciu: Pas mistrzowski federacji KSW

Pierwsza gala KSW w 2022 roku odbędzie się już w sobotę. Sprawdź kursy na KSW 66, typy oraz ofertę zakładu bez ryzyka od sponsora federacji.

  • KSW 66 odbędzie się w sobotę, 15 stycznia w hali Netto Arena w Szczecinie. Pierwsze walki zaplanowano na godz. 20:00.
  • W walce wieczoru zmierzą się Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski.
  • Sprawdź jak postawić zakład bez ryzyka na KSW 66 i odebrać freebet od Fortuny.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

KSW 66 Fortuna: Zakład bez ryzyka do 600 zł

Sponsorem federacji KSW jest Fortuna zakłady bukmacherskie. Bukmacher ten przygotował kursy i szereg promocji na sobotnią galę, w tym propozycje typów od Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego.

Użytkownicy naszego serwisu mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej w Fortunie, w ramach której można odebrać darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł za założenie konta oraz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 zł. Podaj kod GOAL podczas rejestracji, aby skorzystać z pełnego pakietu bonusów od Fortuny.

Karta walk i typy na KSW 66

Najlepsi polscy zawodnicy mieszanych sztuk walki tym razem zawitają do miasta, w którym rządzą Berserkerzy – Szczecina. Przedstawiamy zestawienie walk opracowane przez serwis zagranie.com, który przygotował też szczegółową analizę i typy na KSW 66.

Marian Ziółkowski – Borys Mańkowski

W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas kategorii lekkiej. Marian Ziółkowski stanie do drugiej obrony swojego trofeum. Pretendentem będzie były mistrz kategorii półśredniej, który ma znów ochotę rozsiąść się na tronie – Borys Mańkowski. Kurs w Fortunie na zwycięstwo Ziółkowskiego to 1.63.

Tomasz Narkun – Ibragim Chuzhigaev

Trudno jest znaleźć dobrego rywala dla Tomasza Narkuna. Czy tym razem rywal wybrany dla Żyrafy znów rozczaruje fanów? Miejmy nadzieję, że Chuzhigaev postawi się mistrzowi. Rosjanin z powodzeniem radził sobie na galach ACA, a w 2019 roku pokonał nawet Piotra Strusa. Oby Narkun nie zlekceważył tego przeciwnika.

Michał Materla – Jason Radcliffe

Michał Materla po krótkiej przerwie wraca znów do KSW. Cipao w ostatniej walce na KSW doznał bolesnej porażki z rąk Roberto Soldicia, zdążył się jednak odbudować na EFM Show, pokonując Moise Rimbona. Ile zostało jeszcze ze starego Materli? Przekonamy się niebawem, bo jego najbliższy rywal ostatnio pokazał, że potrafi zaskoczyć! Materla jest faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo w ofercie Fortuny wynosi 1.57.

Tomasz Romanowski – Krystian Kaszubowski

Ta walka miała odbyć się w limicie kategorii półśredniej, jednak problemy zdrowotne Romanowskiego sprawiły, że nie byłby on w stanie zrzucić odpowiedniej ilości kilogramów. Z pewnością Tommy nie wyjdzie do tej walki w 100 % formy, ale i tak możemy spodziewać się tu dobrego widowiska.

Sebastian Rajewski – Niklas Bäckström

Na dzisiejszej gali zobaczymy dwóch z braci Rajewskich. Pierwszy z nich zawalczy z debiutującym w KSW zawodnikiem ze Szwecji, który swego czasu walczyłw w UFC! Backstrom powraca do MMA po 4 letniej przerwie

Wojciech Janusz – Damian Skarżyński

Wojciech Janusz to zawodnik, którego domagali się szczecińscy fani. Choć ma kontrakt z FENem, nie mogło go zabraknąć na tej gali. W przypadku tego zestawienia także doszło do pewnych roszad i w czwartek nowym rywalem Janusza został Damian Skarżyński.

Łukasz Rajewski – Donovan Desmae

Odkąd starszy z braci Rajewskich wrócił do KSW, odniósł w tej organizacji dwa zwycięstwa. Ma dużą szansę na trzecią wiktorię z rzędu, bo jest dużym faworytem w konfrontacji z Donovanem Desmae, który jeszcze nie wie, jak smakuje wygrana w KSW.

Gracjan Szadziński – Francesco Moricca

Szczeciński Terminator nie był widziany w klatce KSW od półtora roku! W tym czasie stoczył walkę na gołe pięści na gali Genesis, a teraz wraca, aby znów pokazać się fanom mieszanych sztuk walki. Szadziński przywita w klatce nowy nabytek KSW – “Błogosławionego Wojownika” z Włoch.

Kacper Koziorzębski – Hubert Szymajda

Niestety nieodłącznym elementem MMA są kontuzje, nie inaczej było w przypadku tego starcia, bo pierwotnie z Kacprem Koziorzębskim miał zmierzyć się wracający do KSW Rafał Moks. Hubert Szymajda wskoczył do tej rozpiski za nieobecnego Kultiego i będzie miał drugą szansę, aby zaistnieć w KSW.

Patryk Surdyn – David Martiník

W pierwszej walce zobaczymy dwóch utalentowanych zawodników. Jak dotąd Patryk Surdyn przegrał dwie walki na KSW i nadchodzące starcie może być jego ostatnią szansą. W niezbyt dobrym położeniu jest także Martinik, który przegrał 2 z 3 ostatnich walk.

Juras Boost w Fortunie

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze