KSW 64: Gdzie obstawiać? Typy i kursy

Mariusz Pudzianowski
PressFocus Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

W sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64, podczas której dojdzie do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Sergine Ousmane Dia. Sprawdź typy i kursy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Gala KSW 64 odbędzie się w sobotę, 23 października w Atlas Arenie w Łodzi. Początek gali o godz. 20:00.
  • Głównym sponsorem wydarzenia jest Fortuna zakłady bukmacherskie.
  • Przedstawiamy typy na walki KSW 64 przygotowane przez redakcję serwisu zagranie.com

Gdzie obstawiać KSW 64? Kursy i typy

Sponsorem federacji KSW jest Fortuna. Bukmacher ten przygotował szeroką ofertę zakładów na to wydarzenie oraz ciekawe promocje w tym “Bonus wagi ciężkiej”. Nowi klienci Fortuny, zakładający konto za pośrednictwem naszej strony, mogą też skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 600 zł oraz otrzymać darmowy zakład o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły na stronie Fortuny.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Zapowiedź gali KSW 64. Kursy i karta walk

Dawno nie widzieliśmy tak dobrej rozpiski na gali KSW! Tym razem organizatorzy rzeczywiści się postarali i zobaczymy 9 walk, z których chyba każda jest w pewien sposób ciekawa i wzbudza emocje.

Kursy w Fortunie na zwycięzców poszczególnych przedstawiają się następująco:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Sebastian “Sebić” Przybysz vs Bruno “Gafanhoto” Santos

W main evencie gali zobaczymy pierwszą obronę mistrzowskiego pasa w wykonaniu 28-letniego polskiego mistrza, który dał się w ostatniej walce poznać z wielkiego charakteru i zawziętości. Jednak przed Przybyszem trudne zadanie, bo jego rywal zdążył pokazać się na KSW z bardzo dobrej strony, co więcej trenuje z mistrzem UFC – Charlesem Oliveirą.

Typ od Zagranie.com: Przybysz wygra!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski vs Sergine “Bombardier” Ousmane Dia

W co-main evencie gali zobaczymy długo wyczekiwane starcie Polskiej Siły i Senegalskich Zapasów. Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez komplikacji i starcie dojdzie do skutku. W tej walce z pewnością może wydarzyć się wszystko!

Typ: Pudzian wygra!

Więcej proponowanych typów na KSW 64 i gotowy kupon znajdziesz na Zagranie.com!

Daniel “Rutek” Rutkowski vs Filip “Nitro” Pejic

W walce numer 7 zobaczymy debiutanta w KSW – Daniela Rutkowskiego, bez wątpienia najlepszego polskiego zawodnika kategorii piórkowej, mistrza Babilonu oraz FEN-u w tej kategorii wagowej. Rutkowski nie tak dawno miał propozycję nawet z UFC, jednak wybrał największą polską organizację. W klatce KSW przywita go Filip Pejić, który wraca po nieudanej próbie zdobycia mistrzowskiego pasa z Salahdine Parnasem.

Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk

W drugiej części gali zobaczymy także starcie zaledwie 23-letnich zawodników, obaj są niepokonani i obaj są zawodnikami z bardzo dużym potencjałem kreowani na przyszłe gwiazdy polskiego MMA. Dziś dowiemy się, który jest najlepszym polskim zawodnikiem młodego pokolenia w kategorii piórkowej.

Michał “Zgniatacz” Pietrzak vs Shamil “The Silent Assassin” Musaev

Na dzisiejszej karcie zobaczymy także prawdopodobny eliminator do walki o pas w kategorii półśredniej. Zmierzy się w nich dwóch zawodników, którzy są w KSW przyzwyczajeni do wygrywania. Zobaczymy tu starcie wybitnych zapaśników. Rosjanin wcześniej występował w kategorii lekkiej, czy jego umiejętności w wyższej wadze sprawdzą się w walce z większymi rywalami?

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze