High League MMA: Gdzie obstawiać? Typy i karta walk

Ewa Brodnicka
Ewa Brodnicka Fortuna

High League MMA to nowa federacja na rynku gal sportów walki w Polsce. Pierwsza gala tej fededacji odbędzie się już w sobotę w hali Ergo Arena.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Gala odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia o godz. 20:00. Podczas gali walkę stoczy m.in. Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata w boksie.
  • Sponsorem federacji High League jest bukmacher Fortuna, który jako jedyny udostępnia zakłady na to wydarzenie.
  • Przedstawiamy zapowiedź gali High League przygotowaną przez redakcję serwisu zagranie.com

High League MMA można obstawiać tylko w Fortunie

Kursy na galę High League MMA są dostępne tylko w Fortuna zakłady bukmacherskie, która jest sponsorem federacji. Aby obstawiać należy zarejestrować konto i wpłacić depozyt. Rejestrując się w Fortunie za pośrednictwem naszej strony skorzystasz z pełnego pakietu bonusów: w tym zakładu bez ryzyka do 600 zł oraz odbierzesz darmowy zakład 20 zł.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Karta walk High League, kursy i zapowiedź gali

Federacja Malika Montany zainauguruje swoją obecność na polskiej scenie MMA już w sobotę. Popyt na freak-fighty nie słabnie, a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej organizacji, które takie właśnie pojedynki chcą promować. Typy i kursy na High League sprawdzisz w serwisie Zagranie, a poniżej przedstawiamy zapowiedź gali przygotowaną przez redakcję tego serwisu.

High League MMA: Kursy w Fortunie

Main event: Lexy Chaplin vs Natalia Natsu Kaczmarczyk

Bohaterkami walki wieczoru są członkinie “Team X”. W projekcie brali też udział m.in. Marcin Dubiel i Kacper Blonsky, którzy pod skrzydłami innej organizacji freak-fightów mieli okazję pokazać się w formule MMA. Influencerki na pewno mogą zagwarantować oglądalność gali, ale czy będą w stanie pokazać też umiejętności w oktagonie?

Co-main event: Lil Masti vs Ewa Brodnicka

To właśnie ten pojedynek jest dla niektórych walką wieczoru. Ewa Brodnicka to była mistrzyni świata i Europy w boksie. Starcie z Lil Masti będzie jej debiutem w formule MMA. Obie panie mocno podgrzewają atmosferę przed pojedynkiem, więc możemy być pewni, że w oktagonie będzie iskrzyć!

Maciej Rataj vs Medusa

Fani freak-fightów mogą kojarzyć Macieja Rataja z walk, jakie stoczył dla organizacji FAME MMA. Pierwszą przegrał przez poddanie z Don Kasjo, drugą – wygrał na kartach sędziowskich. Medusa również zadebiutował w MMA w tej samej federacji, odniósł wówczas zwycięstwo. Jest podopiecznym Grzegorza Szulakowskiego i ogromnym faworytem w starciu.

Bonus BGC vs Japczan

Na gali High League zobaczymy długo oczekiwanego Bonusa BGC, czyli Piotra Witczaka, który ostatnio zmienił swój tryb życia i mimo czterech porażek chce kontynuować swoją karierę jako zawodnik MMA. Będzie miał okazję wygrać swoją pierwszą walkę, bo zmierzy się z Japczanem, który nie ma żadnego doświadczenia w oktagonie.

Josef Bratan vs Cesarz Narcyz

Starcie tych dwóch zawodników będzie ich pierwszym doświadczeniem ze sportami walki. Cesarz Narcyz to TikToker, członek grupy “Elita Check”. Josef Bratan jest z kolei kojarzony z twórczością muzyczną. To jeden z największych faworytów gali, bo tężyzną fizyczną zdecydowanie przewyższa swojego rywala.

Kamil Kossakowski vs Bunio vs Lukas TV

To jedna z ciekawszych walk tej gali – i niekoniecznie ze względu na nazwiska, ale formułę pojedynku. W oktagonie zobaczymy trzech zawodników: każdy z nich zawalczy z każdym! Można powiedzieć, że w MMA pojawiają się nowe trendy, co tylko dowodzi temu, że coraz bardziej liczy się nie poziom sportowy, ale show.

Big Jack vs Carlito

Dość kontrowersyjne starcie, a to z uwagi na to, że zobaczymy w nim zawodników niskorosłych. Dla Carlito będzie to debiut w oktagonie. Dla Big Jacka również, ale ten miał już okazję poznać nieco smak walki, ponieważ w maju brał udział w pojedynku na gali Punch Down, niestety dla niego – przegranym.

Kuba Nowaczkiewicz vs Kolar

Pojedynek tych panów otwiera kartę walk. Przemysław “Kolar” Kolarczyk jest początkującym aktorem i modelem. Z kolei Kuba Nowaczkiewicz ma już na swoim koncie amatorskie pojedynki w MMA! Występ na gali High League będzie dla obu zawodników okazją, aby pokazać się szerszej publiczności, choć z pewnością to Nowaczkiewiczowi bardziej zależy na pokazaniu się jak najlepiej od sportowej strony.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze