GROMDA: Gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

GROMDA 6: typy i kursy na galę. Już w piątek kolejna odsłona walk na gołe pięści, czyli GROMDA 6. Kto jest faworytem bukmacherów do wygrania turnieju i zdobycia 100 000 zł?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • GROMDA 6 odbędzie się w piątek, 17 września. Pierwsze walki zaplanowane są na godz. 20:00.
  • Sponsorem wydarzenia jest Betclic. Tylko u tego bukmachera można obstawiać walki GROMDA 6.
  • Przedstawiamy zapowiedź gali przygotowaną przez redakcję serwisu zagranie.com.

GROMDA 6 – o której godzinie rozpoczyna się gala?

Gala walk na gołe pięści GROMDA 6 odbędzie się 17 września 2021 roku. Pierwsze walki zostały zaplanowane na godzinę 20:00. W przypadku obstawiania, zakłady bukmacherskie Betclic mają wyłączność na tą galę i walki można obstawiać tylko u tego legalnego bukmachera.

Walki GROMDA można obstawiać tylko w Betclic

Kursy na galę GROMDA 6 są dostępne tylko u sponsora federacji – bukmachera Betclic. Jeśli chcesz obstawiać zwycięzców walk lub całego turnieju to musisz założyć konto i wpłacić depozyt. Rejestrując się w Betclic podaj kod promocyjny GOALPL by otrzymać zakład bez ryzyka do kwoty 550 zł.

GROMDA: Kursy i typy na walki

Już po raz szósty przyjdzie będziemy mieli przyjemność odwiedzić Miasto Grzechu. Ewidentnie dobrze przyjął się format, jaki od samego początku istnienia organizacji zaproponowali właściciele. Drabinka, której rozstrzygnięcia odbywają się w ciągu jednego dnia, to wyzwanie tylko dla prawdziwych twardzieli, a właśnie tacy zawodnicy budzą zainteresowanie kibiców. Patrząc na zasięgi, jakie generują poszczególne gale bokserskie to GROMDA przewyższa ich wielokrotnie.

Sprawdź także: GROMDA 6 – typy i kursy od serwisu zagranie.com!

Daniem głównym dzisiejszej gali jest bez wątpienia finał zwycięzców wcześniejszych turniejów. Zmierzą się w nim Tomasz Zadyma Gromadzki oraz Vasyl Halych. To starcie elektryzuje nie tylko fanów Gromdy, ale fanów całego środowiska sportów walki w Polsce. Gromadzki to utytułowany na krajowym podwórku zawodowy bokser, od dziecka związany ze sportami walki. Na ringu Gromdy niepokonany.

Vasyl to zawodnik pochodzący z Ukrainy, właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki w pięściarstwie. Od ponad 6 lat mieszka w Polsce i trenuje pod okiem Łukasza Zaborowskiego. Vasyl przegrał swoją pierwszą walkę na Gromdzie, ale wyciągnął wnioski, wrócił i wykorzystał drugą szansę. Obaj zawodnicy mają spory zapas doświadczenia, obaj są nieustępliwi i charakterni. Zarówno na Zadymie, jak i na Gromadzkim ból nie robi wrażenia. To bez wątpienia starcie, które trzeba obejrzeć. W tej walce nie ma wyraźnego faworyta, a kursy na obu zawodników są niemal identyczny i oscylują w granicy 1.80-1.90

Proponowany typ: wygra Vasyl

Superfighty na GROMDA 6

W sumie na dzisiejszą Gromdę zaplanowano 10 pojedynków, w tym 2 superfighty. Oprócz klasycznego turnieju odbędą się więc również walki, w których zobaczymy zawodników obeznanych już z ringiem Gromdy – uczestnicy zostali rozlosowani w dniu ważenia. Wrażenie robi przede wszystkim zestawienie Łukasza GOAT Parobca z Bartłomiejem KRUSZYNĄ Bielasem, bo w ringu znajdować się będzie wówczas aż ćwierć tony! W pierwszym starciu tych zawodników to Kruszyna był górą więc nie dziwi fakt, że to on jest w tym starciu faworytem. Bukmacherzy wycielini jego zwycięstwo na 1.65, zaś kurs na triumf Parobca wynosi 2.00.

Nieco odmiennie wygląda sytuacji w drugim superfighcie. Zmierzą się tam ze sobą zawodnicy znacznie różniący się pod kątem gabarytów. KING KONG jest bowiem o co najmniej głowę wyższy od KOSAY. Jest też znacznie masywniejszy, wszystko to ma odzwierciedlenie w kursach, bo zwycięstwo Grzesiuka jest wyceniane na zaledwie 1.30, a wiktoria Kamila Al Temimiego to aż 3.10

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Niewątpliwie ogromnym faworytem bukmacherów w drabince turniejowej jest Dawid MAXIMUS Żółtaszek. Kurs na jego wiktorię w całym turnieju jeszcze przed rozlosowaniem drabinki wynosił zaledwie 1.65. Jest to wartość wręcz absurdalna, kiedy weźmiemy pod uwagę jak wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji spotykamy na galach Gromda. W tym szaleństwie jednak jest sporo racji. Żółtaszek to gość, któremu nikt nie chciałby podpaść i nie ze względu na charakter, a ze względu na jego gabaryty posturę, umiejętności. Jest bez wątpienia postacią, która wzbudza respekt i zainteresowanie. Na ringu Gromdy przegrał tylko jedną walkę i to dość pechowo, bo miał swojego rywala na deskach trzykrotnie! Jednak niestety dostał obszerny cios, który uszkodził jego skórę głowy i krew napływająca do oka uniemożliwiła mu dalszą walkę.

betclic cashback
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze