Freebet 20 złotych za mecz Lecha w forBET

Już dziś Lech Poznań rozegra kolejne spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Kolejorz w wyjazdowym meczu zmierzy się ze szkockim Rangers FC. Legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji niezwykle ciekawą promocję, dzięki której w łatwy sposób można otrzymać freebet 20 zł do wykorzystania na mecze czołowych europejskich lig i Puchar Polski.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Co trzeba zrobić, aby otrzymać od forBET zakłady bukmacherskie freebet w wysokości 20 złotych? To bardzo proste. Należy zagrać za dokładnie 66 kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami , na którym znajdzie się przedmeczowy typ w zakładzie 1×2 na czwartkowe spotkanie Ligi Europy: Rangers FC – Lech Poznań. Należy jedynie pamiętać, że na kuponie AKO kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Przejdź na stronę forBET

Jeżeli spełnisz ten warunek, otrzymasz freebet 20 zł do wykorzystania na zdarzenia z oferty Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesligę i Puchar Polski.

ForBET zaznacza, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00 (min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić 1.20). Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia i wszystkie muszą pochodzić z oferty meczów na Premier League, Bundesligę, La Liga, Ligue 1, Serie A i/lub Puchar Polski. Czas na obrót wynosi 7 dni.

Rangers FC – Lech Poznań. Kursy
Drużyna
Rangers 1,39 Sprawdź ofertę forBET
X 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Lech Poznań 8,20 Sprawdź ofertę forBET
Kursy aktualne na 29.10.2020 10:07Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze