Fortuna wypłaty, metody płatności w Fortunie

Wypłaty środków od bukmachera to rzecz, na którą gracze zwracają szczególną uwagę. Nie trudno domyśleć się dlaczego. Gracze chcą być spokojni, że bukmacher wypłaci ich pieniądze i zrobi to dodatkowo niezwykle szybko. Jak wobec tego wyglądają w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty? Sprawdź szczegóły poniżej.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Darmowe zakłady 20+10 zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Spis treści:

Wypłaty w Fortunie

U bukmachera Fortuna wypłata wygranych pieniędzy możliwa jest tylko jedną metodą – przelewem bankowym. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć zatem, że to sytuacja niezwykle uboga. Cóż to za wypłaty bez portfeli wirtualnych, kart kredytowych, czy kodów Paysafecard? W rzeczywistości to błędne przekonanie. Z pewnością przyda Ci się aplikacja mobilna Fortuny, która ułatwi poruszanie się po platformie.

Fortuna, tak jak i inne zakłady bukmacherskie zostały ograniczone przez obowiązujące w Polsce prawo. Bukmacher występując o licencję Ministerstwa Finansów musiał zgodzić się na kilka aspektów, w tym między innymi na to, że będzie akceptował jedynie wypłaty na rachunek bankowy.

Co to ma na celu? Przede wszystkim zabezpieczenie bukmachera, ale także graczy. Dzięki tej praktyce nie ma możliwości, że zarejestrujesz się na fałszywe dane lub ktoś inny zrobi to za Ciebie, gdyż pieniądze możesz wypłacić jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. Jak dokładnie wyglądają w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty – sprawdzisz w dalszej części naszego artykułu.

Szybkie wypłaty w Fortunie

Na początku 2022 roku Fortuna wprowadziła szybkie wypłaty, które pozwalają na wypłatę środków na konto bankowe w ciągu zaledwie 15 minut od momentu zlecenia wypłaty. W większości przypadków takie zlecenie można wykonać przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Bukmacher, ani bank nie pobierają prowizji za taką wypłatę, nie ma też minimalnego limitu kwoty jaką chcemy wypłacić. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z przepisami prawa nie można wypłacić środków z konta, które nie zostało w pełni zweryfikowane (tzw. konto tymczasowe u bukmachera).

Szybkie wypłaty w Fortuniebanki
Jakie banki realizują szybkie wypłaty w Fortunie w systemie 24/7?mBank, Inteligo, PKO BP, ING Bank Śląski, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Getin Bank, Idea Bank, Credit Agricole
Szybkie wypłaty w Fortunie

Metody płatności w Fortunie

Wpłaty depozytu w Fortunie można dokonać za pomocą szeregu metod płatności, dzięki którym można natychmiastowo zasilić konto u bukmachera kwotą od 1 do 100 000 zł. Wypłaty są z kolei realizowane za pomocą przelewu bankowego. Wypłata trwa 1-2 dni w zależności od banku. Jak informuje na swojej stronie Fortuna: wypłaty dokonywane są w dni robocze o godz. 12:00, a wnioski o wypłatę zgłoszone po tej godzinie będą realizowane w kolejnym dniu roboczym. Należy o tym pamiętać zwłaszcza przy zgłaszaniu wypłaty w trakcie weekendu.

Wpłaty w Fortunieczas oczekiwanialimit wpłat
Karta VISA, VISA Electron, Mastercad, Maestronatychmiastod 1 zł do 100 000 zł
BLIKnatychmiastod 1 zł do 100 000 zł
Przelew bankowy (tpay.com)natychmiastod 1 gr do 100 000 zł
PayUnatychmiastod 1 zł do 100 000 zł
Depozyt w punkcie Fortunynatychmiastod 1 zł do 100 000 zł
Wypłaty w Fortunieczas oczekiwanialimit
Przelew bankowy1-2 dniod 1 grosza

Jak wypłacić wygrane?

We wszystkich zakładach bukmacherskich, więc także u buka Fortuna wypłata jest czymś, co marzy się każdemu klientowi. Jeżeli w parze ze słowem wypłata idzie przymiotnik duża to tym bardziej masz powody do radości i otwierania szampana. Wygrałeś, a może przymierzasz się do wygranej? Sprawdź, jak wyglądają wypłaty w zakładach bukmacherskich Fortuna.

Aby móc wypłacać, zweryfikuj konto!

Przede wszystkim priorytetowa jest kwestia samej możliwości wypłaty. Aby w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty środków były dla Ciebie dostępne, musisz posiadać zweryfikowane konto gracza.

Musisz więc wiedzieć, że jeżeli otworzyłeś konto w Fortunie, to jest ono tzw. kontem tymczasowym, czyli takim, które posiada pewne blokady. Najistotniejszą z nich jest właśnie brak możliwości wypłat wygranych. By “zdjąć” tą blokadę, należy aktywować konto, poprzez weryfikację swojej tożsamości. Rejestrując się pamiętaj, by użyć nasz kod promocyjny Fortuna “GOAL”, dzięki któremu odbiezesz komplet bonusów.

Po prawidłowej rejestracji w Fortunie trzeba przejść proces weryfikacji. Jak się zweryfikować? Następuje to poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dowodu tożsamości. Ważne, by były one czytelne i w kolorze, a w przypadku dowodu osobistego zawierały dwie strony dokumentu. Opcjonalnie możesz też podesłać zeskanowany paszport. Skany możesz załączyć za pośrednictwem specjalnego formularza, który Fortuna umożliwia w zakładce ustawień konta gracza lub przesłać bezpośrednio na adres e-mail.

Weryfikacja z reguły nie powinna zająć bukowi więcej niż 1-2 godzin. Jeżeli z nieznanych Tobie przyczyn proces ten się przedłuża, możesz uderzyć do konsultanta na czacie online. Poproś o przyspieszenie weryfikacji, a jest duże prawdopodobieństwo, że to się stanie! Dlaczego? Ano dlatego, że konsultanci mają dostęp do Twojego konta i dokumentów i w ten sposób, osobiście mogą Cię zweryfikować.

Jak przebiega wypłata pieniędzy?

No dobra, jeżeli przeszedłeś pomyślnie weryfikację, to od teraz możesz powiedzieć: Fortuna wypłaty są dla mnie! Tak, dokładnie. Jedyne co musisz zrobić, to wygrać kasę, a może już wygrałeś i dlatego czytasz nasz artykuł?

Fortuna nie definiuje minimalnej kwoty wypłaty. Teoretycznie więc możesz wypłacić nawet 1 grosz, ale w praktyce pewnie nigdy to nie nastąpi. Drugą dobrą informacją jest to, że u buka Fortuna wypłata nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, czy prowizjami. Wypłacasz 100 złotych i cała stówka ląduje na Twoim rachunku bankowym. O to chodzi!

Jak więc wypłacić wygrane? Podążaj poniższymi krokami:

  • Zaloguj się na swoje konto u bukmachera Fortuna
  • Kliknij na “profil użytkownika”
  • Przejdź do “wypłata”
  • Podaj kwotę wypłaty

Pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy od razu po zaakceptowaniu przez bukmachera Fortuna wypłaty – jeżeli Twój bank obsługuje szybkie płatności. Jeśli nie, to na kasę będziesz musiał poczekać maksymalnie 2 dni robocze.

Jest jeszcze jedna, dość istotna kwestia. Bukmacher pobiera podatek od Twoich wszystkich wygranych, zatem prawnie jest wszystko uregulowane, ale tylko do pewnego stopnia. Jeżeli jednorazowo wygrasz i wypłacisz powyżej 2280 złotych, to musisz odprowadzić dodatkowy podatek – na zasadach określonych przez PIT. Fortuna wówczas, na Twoją prośbę wystawi zaświadczenie o wygranej.

Czy mogę wypłacić bonus w Fortunie?

Poznałeś już, jak wygląda w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłata wygranej kasy. A co w kwestii bonusów? Pewnie zastanawiasz się, czy możesz dostać bonus powitalny w Fortunie, wypłacić go i świętować? Niestety sprawa nie jest taka prosta. Każdy bukmacher zabezpiecza się na taką ewentualność – także Fortuna.

Zacznijmy jednak od początku. W Fortunie na start w chwili obecnej otrzymać możesz swoistego rodzaju hat-tricka. Pierwszy bonus to 50% od drugiego depozytu aż do 20 złotych, drugi to darmowy zakład 20 złotych, a trzeci – zakład bez ryzyka opiewający na kwotę 600 złotych. Dodatkowo za pierwszy depozyt bukmacher przyznaje freebet o wartości 10 zł. Darmowego zakładu, ani zakładu bez ryzyka nie wypłacisz od razu, a w przypadku bonusu od depozytu – jeśli go otrzymasz, to możesz wypłacić, ale jest pewien haczyk. Zapoznaj się zatem ze szczegółami.

Bonus od depozytu – jak wypłacić?

W Fortunie otrzymujesz bonus od drugiego depozytu. Jest to bonus 50% do kwoty 200 zł, który trzeba aktywować po dokonaniu pierwszej wpłaty. Bonus ten jest wypłacany w formie punktów Fortuna Klub Plus, które możesz przeznaczyć na grę u bukmachera. Jeśli zakład będzie wygrany to wygrane środki możesz oczywiście wypłacić.

Darmowy zakład – czy da się od razu wypłacić?

Jeżeli chodzi o darmowy zakład w Fortunie to wynosi on 20 złotych. Nie otrzymasz go dosłownie od razu, ponieważ wpierw na Twoje konto wpłyną punkty lojalnościowe. Te będziesz mógł jednak błyskawicznie wymienić właśnie na freebet o wartości 20 złotych, no chyba, że zechcesz kolekcjonować dalej. Czy da się go wypłacić? Niestety nie.

Darmowy zakład musisz wykorzystać w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Możesz obstawić nim praktycznie to, co chcesz. Jeśli wygrasz swój kupon – to mamy dobrą informację – w Fortuna wypłata możliwa jest od razu!

Zakład bez ryzyka i jego wypłata

No i wreszcie ostatni bonus, czyli powoli płyniemy do brzegu. Zakład bez ryzyka w Fortunie to bonus, który otrzymasz jeżeli nie trafisz swojego pierwszego kuponu. Bukmacher faktycznie zwróci środki, ale nie pozwoli ich od razu wypłacić. Będzie chciał Cię chociaż na chwilę zatrzymać.

W zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty środków przyznanych dzięki zakładowi bez ryzyka możliwe są dopiero wówczas, kiedy dokonasz określonego w regulaminie bukmachera obrotu. Wymagany obrót nie jest aż nazbyt skomplikowany. Przyznanym bonusem musisz obrócić jeden raz na zakładach bukmacherskich, aby odblokować możliwość wypłaty.

Wiesz już, jak wygląda u bukmachera Fortuna wypłata wygranych pieniędzy, a także środków bonusowych. Na naszej stronie znajdziesz także inne informacje o tym legalnym bukmacherze. Mamy nadzieję, że nasze recenzje pomogą Ci wybrać właściwego bukmachera. Jaki jest właściwy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy gracz sugeruje się innymi aspektami, aczkolwiek jednego możesz być pewien – na naszych stronach zamieszczamy porównanie najistotniejszych kwestii u każdego z legalnych bukmacherów.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie – FAQ

Jakie metody płatności oferuje Fortuna?

W Fortunie są dostępne wszystkie najpopularniejsze metody płatności: karta kredytowa, BLIK, przelew natychmiastowy, PayU, tpay. Można też dokonać depozytu w punkcie stacjonarnym bukmachera.

Ile trwa wypłata w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Fortuna wprowadziła szybkie wypłaty, które umożliwiają wypłatę środków na konto bankowe w ciągu 15 minut.

Darmowe zakłady 20+10 zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg