FAME MMA 14: Gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Norman Parke jest faworytem bukmacherów
PressFocus Na zdjęciu: Norman Parke jest faworytem bukmacherów

Kursy i zakłady na walki FAME MMA 14 są dostępne tylko u jednego bukmachera. Sprawdź jaki jest kod promocyjny i jak postawić zakład bez ryzyka na galę FAME?

 • Czternasta już odsłona FAME MMA odbędzie się w sobotę, 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Pierwsza walka o godz. 20:00.
 • Tylko bukmacher Betclic wystawia kursy i przyjmuje zakłady na galę FAME MMA 14.
 • Z naszym kodem promocyjnym postawisz zakład bez ryzyka na walki FAME MMA.
Zakład bez ryzyka do 200 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Obstawianie FAME MMA 14. Kod promocyjny GOALPL

Betclic to sponsor federacji FAME MMA i jedyny bukmacher, na którego stronie i w aplikacji możliwe jest obstawianie walk tej organizacji. Bukmacher ten oferuje atrakcyjną promocję dla nowych klientów, którzy w trakcie zakładania konta podadzą kod promocyjny. Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł, który możesz wykorzystać na obstawianie walk FAME MMA 14.

Zakłady na FAME MMA 14
BukmacherBetclic
Kod promocyjnyGOALPL
Zakład bez ryzyka200 zł

FAME MMA 14: Kto będzie walczył? Karta walk

Przed nami 14 gala federacji FAME MMA. Tym razem zmagania „internetowych gladiatorów” odbędą się w Tauron Arenie w Krakowie. Start zaplanowano na godzinę 20:00, ale już teraz możesz sprawdzić, jakie są typy na tę galę, a także, którzy zawodnicy będą walczyć. W karcie walk znajdziemy kilka głośnych nazwisk!

Fame MMA 14 zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na FAME MMA 14 są już dostępne w ofercie Betclic. To bukmacher, który jest jedynym partnerem federacji i przygotował dla nas ciekawe kursy. Mowa tutaj m.in. o zakładach na walkę wieczoru, czy różne typy na KO/TKO. Pamiętaj, że obstawianie zakładów na tę galę jest możliwe tylko na stronie bukmachera oraz w jego aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS).

Rejestrując się w Betclic możesz odebrać zakład bez ryzyka do kwoty 200 PLN i grając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania, a jednocześnie nie martwić się o wyniki poszczególnych walk.

Zanim zdecydujesz się na obstawianie zakładów bukmacherskich na tę galę, to sprawdź, jakie są proponowane typy na FAME MMA 14 i zobacz, co o tych walkach sądzą redaktorzy portalu typerskiego Zagranie.com. To pomoże Ci wybrać najlepsze zakłady ze sporym value, a przy okazji później zwiększyć emocje oglądając 14 galę FAME MMA.

Obstawianie walk FAME MMA 14

Obstawianie walk na FAME MMA 14 wcale nie jest takie proste. W karcie walk znajdziemy kilka ciekawych pozycji, jak np. starcie Tromby z Gimperem, czy Nitra z Xayoo. To dwie główne walki wieczoru i sporo osób będzie chciało je obejrzeć, a przy okazji obstawić, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Gala FAME MMA 14 zaplanowana została na sobotę 14.05.2022 i rozpocznie się o godzinie 20:00, a tym razem odbędzie się w Krakowie. Obstawianie walk na FAME MMA 14 jest możliwe tylko w Betclic!

Fame MMA 14 karta walk

Karta walk FAME MMA 14 zapowiada się bardzo ciekawie i znajdziemy w niej wiele głośnych nazwisk, jak np. Trombę, Xayo, Parke, Nitro, czy Fagatę. Łącznie odbędzie się aż dziewięć walk, a main eventem jest starcie Mateusza „Tromby” Trąbki z Tomaszem „Gimperem” Działowym. Oprócz tej rywali na 14 gali FAME MMA zobaczymy też takie pojedynki, jak:

 • Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
 • Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
 • Piotr Szeliga vs Norman Parke – K1 w rzymskiej klatce
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha” Wilczak – walka o pas (77 kg.)
 • Mateusz “Fit Lovers” Janusz vs Adam “Aj” Josef
 • Mateusz “Muran” Murański vs Alan “Alanik” Kwieciński
 • Dawid Malczyński vs Mariusz “Hejter” Słoński
 • Katarzyna “Laluna” Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

W karcie walk można znaleźć wiele ciekawych zestawień. Na ostatnią chwilę wskoczyli do niej Wiktoria Jaroniewska oraz Mateusz „Fit Lovers” Janusz. Wszystko przez to, że poprzedni rywale Josefa i Laluny doznali kontuzji na kilka dni przed samą galą i federacja musiała szukać zastępstwa.

W karcie walk FAME MMA 14 znajdziemy dwie walki kobiet, co powoli staje się pewnym standardem w tej federacji. Tym razem głośniejszym starciem będzie rywalizacja Fagaty z Moniką Kociołek.

Typy na Fame MMA 14

Szukasz ciekawych typów na FAME MMA 14? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie do tego teraz przejdziemy. Zakłady na FAME z oferty Betclic są dostępne już od jakiegoś czasu, a kursy, jak na freaków przystało – mocno się zmieniają.

Tromba, Fagata i Alanik są faworytami swoich walk. Łącząc te trzy zakłady dostaniemy od Betclic AKO 2.69, czyli zdaniem bukmacherów mamy spore szanse na powodzenie. Trzeba jednak pamiętać, że Tromba, w przeciwieństwie do Alana i Fagaty, jest debiutantem w oktagonie i to może mieć spory wpływ na przebieg jego starcia z Gimperem. Ten nie ma jednak zbyt dużego doświadczenia, więc tutaj możemy być świadkami dobrego widowiska. Takie zakłady jednak bezpieczniej jest obstawić bez ryzyka, na co pozwala nam Betclic!

Czytaj również:

Betclic

Aż do 200 zł

Zakład bez ryzyka do 200 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie postawić zakład na FAME MMA 14?

Walki podczas FAME MMA 14 obstawisz tylko u sponsora federacji FAME, którym jest bukmacher Betclic. Jeśli chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka w Betclic to podaj kod promocyjny GOALPL podczas zakładania konta.

Gdzie i kiedy odbędzie się gala FAME MMA 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w hali Tauron Arena w Krakowie. Kiedy? W sobotę, 14 maja 2022 roku o godz. 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze