Europejskie puchary w forBET. Zbieraj punkty do rankingu!

Ten tydzień upłynie pod znakiem rozpoczęcia rywalizacji w fazie grupowej europejskich pucharów. Wraca Liga Mistrzów i Liga Europy! Legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji ligę typerów, w której nagrodzi najlepszą 50-tkę. Pula nagród w postaci bonusów to aż 25 000 PLN!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W zabawie udział mogą wziąć wszyscy klienci forBET zakłady bukmacherskie, a przystąpić do niej można w każdym dniu jej trwania. Do promocji zaliczane będą kupony zagrane w okresie od 19 października do 10 grudnia.

Za co można zdobyć punkty do rankingu? Poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu to 3 punkty, poprawne wytypowanie remisu to 5 punktów, natomiast wytypowanie dokładnego wyniku to 10 punktów. Co ważne, punkty przypisywane są za każdy trafiony typ zgodnie z warunkami, niezależnie od tego czy kupon okazał się wygrany, czy przegrany.

Przejdź na stronę forBET

Maksymalna liczba punktów, które można uzyskać za pojedynczy kupon to 100. Warto również pamiętać, że w przypadku zagrania kilku kuponów z tym samym zdarzeniem punkty zostaną dopisane tylko za pierwsze z nich.

Minimalna stawka kuponu, który będzie brany pod uwagę to 25 złotych. Punkty przyznawane będą jedynie za kupony zagrane na ofertę przedmeczową na Ligę Mistrzów i Ligę Europejską. Oznacza to, że na powiększenie swojego dorobku punktowego nie możemy liczyć korzystając z zakładów “na żywo”.

Pula nagród w zabawie wynosi aż 25 tysięcy złotych. Po zakończeniu promocji bonusy trafią na konta pierwszych 50 osób w rankingu wg poniższej klasyfikacji:

Miejsce 1 – Bonus 5 000 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 2 – Bonus 3 000 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 3 – Bonus 2 000 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 4 – Bonus 1 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 5 – Bonus 1 000 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 6 – Bonus 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 7 – Bonus 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 8 – Bonus 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 9 – Bonus 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsce 10 – Bonus 500 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsca 11-20 – Bonus 400 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsca 21-30 – Bonus 300 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsca 31-40 – Bonus 200 zł w serwisie iforbet.pl
Miejsca 41-50 – Bonus 100 zł w serwisie iforbet.pl

Przed ewentualną wypłatą otrzymanych z tej promocji środków bonusowych, będzie konieczny ich czterokrotny obrót po kursie minimalnym 2.00, z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.20.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze