Eleven Sports na 30 dni za darmo od BETFAN. Tylko dzisiaj!

Eleven Sports na 30 dni za darmo od BETFAN
Na zdjęciu: Eleven Sports na 30 dni za darmo od BETFAN

Mecze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie w nadchodzącym sezonie będzie można oglądać między innymi na kanałach stacji Eleven Sports. Jest to również obowiązkowa pozycja dla fanów włoskiej Serie A, która startuje już w najbliższy weekend. Teraz dostęp do tych kanałów można uzyskać zupełnie za darmo dzięki promocji przygotowanej przez BETFAN. Prezentujemy jej warunki.

  • W najbliższy weekend startują nowy sezon La Liga i Serie A
  • Mecze tych lig będzie można oglądać na kanałach Eleven Sports
  • BETFAN przygotował promocję, która pozwala na odebranie darmowego dostępu na 30 dni do kanałów Eleven Sports

Eleven Sports za darmo na 30 dni

Najbliższy miesiąc zapowiada się niezwykle ciekawie. Już w ten weekend zainaugurowane zostaną nowe sezony La Liga i Serie A. W przypadku hiszpańskiej ekstraklasy Eleven Sports transmitować będzie kilka spotkań w każdej kolejce, natomiast w przypadku rywalizacji we Włoch pokaże w komplecie wszystkie pojedynki. To tylko część z bardzo bogatej oferty tej stacji.

Teraz dostęp do wszystkich kanałów Eleven Sports na jeden miesiąc można uzyskać za darmo. Wystarczy skorzystać z promocji przygotowanej przez BETFAN. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy, jak odebrać voucher na 30-dniowy dostęp.

Jak odebrać voucher na Eleven Sports?

  1. Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN, zarejestruj je podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w czwartek (11 sierpnia) za dokładnie 11 zł dowolny kupon. Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs powinien wynosić 3.00
  3. Jeżeli spełniłeś te warunki, otrzymasz dostęp do pakietu Eleven na 30 dni. Kod aktywacyjny otrzymasz drogą mailową w piątek (12 sierpnia)

Należy pamietać, że każdemu graczowi przysługuje 1 kod aktywacyjny w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze