Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Reprezentacja Polski sprosta roli faworyta?

W środowy wieczór reprezentację Polski czeka kluczowe spotkanie dla jej przyszłości w Lidze Narodów. Podopieczni Jerzego Brzęczka podejmować będą we Wrocławiu Bośnię i Hercegowinę. Biało-Czerwoni, którzy są zdaniem bukmacherów faworytem tego spotkania, nie mogą sobie pozwolić na porażkę.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Po trzech rozegranych kolejkach sytuacja w grupie 1 dywizji A jest otwarta, zarówno w walce o pierwsze miejsce w grupie, jak i o uniknięciu ostatniej lokaty i spadku do dywizji B. Do ostatecznych rozstrzygnięć mogą zbliżyć nas środowe spotkania. W jednym z nich reprezentacja Polski zmierzy się u siebie z Bośnią i Hercegowiną.

Podopieczni Jerzego Brzęczka, z czterema punktami na koncie, zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie, tracąc tylko jeden punkt do prowadzących Włochów. Nad ostatnią Bośnią i Hercegowiną, która nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa, mają dwa punkty przewagi.

Biało-Czerwoni, choć pokonali Bośnię w pierwszym pojedynku obu zespołów, który miał miejsce we wrześniu w Zenicy, w żadnym wypadku nie mogą lekceważyć swojego rywala. Bośniacy w obecnej edycji sprawili już dwie niespodzianki, remisując najpierw z Włochami (1:1), a ostatnio zatrzymując Holendrów (0:0).

Faworytem środowego spotkania będzie jednak reprezentacja Polski. Kurs w STS zakłady bukmacherskie na wygraną polskiego zespołu wynosi obecnie 1.90.

Polska – Bośnia. Kursy
Drużyna
Polska 1,90 Sprawdź ofertę STS
X 3,40 Sprawdź ofertę STS
Bośnia 4,35 Sprawdź ofertę STS
Polska/X 1,22 Sprawdź ofertę STS
Bośnia/X 1,90 Sprawdź ofertę STS
Polska/Bośnia 1,32 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka do 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 13.10.2020 23:30

Ile bramek obejrzymy we Wrocławiu?

Dotychczasowe spotkania w grupie 1 dywizji A nie obfitowały w bramki. W aż pięciu z sześciu do tej pory rozegranych pojedynków padło poniżej 2,5 bramki. Jedynym meczem, w którym obejrzeliśmy trzy gole, był pierwszy pojedynek Polski oraz Bośni i Hercegowiny, który rozegrany został we wrześniu w Zenicy.

Kurs na “powyżej 2,5 bramki” wynosi aktualnie 2,15. Jeżeli jednak spodziewacie się mniejszej liczby goli, warto zwrócić uwagę na zakład “poniżej 2,5 bramki” z kursem 1.72.

Kursy na mecz Polska – Bośnia
zakład
poniżej 2,5 bramki 1,72 Sprawdź ofertę STS
powyżej 2,5 bramki 2,15 Sprawdź ofertę STS
poniżej 1,5 bramki 3,15 Sprawdź ofertę STS
powyżej 1,5 bramki 1,37 Sprawdź ofertę STS
obie strzelą 1,95 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka do 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 13.10.2020 23:30Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze