Bukmacherzy: Nowa oferta powitalna STS

Ola Mirosław została nowy ambasadorem bukmachera STS
STS Na zdjęciu: Ola Mirosław została nowy ambasadorem bukmachera STS

Największy polski bukmacher wprowadził zmiany w ofercie powitalnej dla nowych klientów. STS uruchomił też nową odsłonę kampanii reklamowej “Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”.

  • STS to największy bukmacher w Polsce, do którego należy blisko połowa rynku zakładów sportowych w kraju.
  • W ramach nowej promocji, nowi użytkownicy STS mogą odebrać nawet 1640 zł bonusu.
  • Nowymi ambasadorami marki zostali Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń oraz Aleksandra Mirosław.

Wyższy bonus dla nowych użytkowników STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Notowany na warszawskiej giełdzie bukmacher pod koniec ubiegłego roku miał 693 tysiące aktywnych użytkowników. Spółka aktywnie pozyskuje nowych klientów, a pomóc ma w tym oferta powitalna wprowadzona 11 kwietnia. W ramach promocji nowi użytkownicy STS mogą zyskać nawet 1500 zł bonusu, w tym bonus 100 procent od pierwszej wpłaty do kwoty 300 zł. Dodatkowo bukmacher oferuje zakład bez ryzyka o wartości 100 zł dla klientów którzy w czasie rejestracji podadzą kod promocyjny STS GOAL. Na fanów sportów wirtualnych i BetGames czeka też cashback 20+20 zł.

Nową ofertę powitalną promują nowi ambasadorzy bukmachera: znany youtuber Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń oraz mistrzyni świata we wspinaczce na czas Aleksandra Mirosław.

– STS od 2019 roku prowadzi działania marketingowe w ramach platformy „Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Komunikuje ona, że każdy kibic jest gotowy odkryć swój potencjał i wykorzystać wiedzę oraz pasję do sportu, aby poprawnie obstawić wynik i wygrać. W najnowszej odsłonie kampanii marka zmienia narrację. Zapraszając do współpracy ambasadorów – przedstawicieli różnych profesji – pokazuje, że gotowość ma różne wymiary, ale wiara w nią i w swój potencjał prowadzi do tego samego – do wygranej – informuje bukmacher w komunikacie przesłanym do mediów.

Komentarze