Betclic zakłady bukmacherskie
Betclic zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy: Bonus urodzinowy w Betclic!

Betclic wypłaci bonusy wszystkim graczom, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera i wpłacą pierwszy depozyt w trakcie promocji urodzinowej. Nawet 2000 zł do wygrania!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Na czym polega promocja? Otóż Betclic przyzna wszystkim graczom, którzy zarejestrują konto i wpłacą swój pierwszy depozyt do czwartku 16 lipca (do godz. 23:59), bonus urodzinowy. Można otrzymać nawet 2000 zł! Wystarczy się zarejestrować i wpłacić depozyt. Minimalna kwota depozytu nie jest wymagana, wystarczy 1 zł.

Bonus Betclic dla każdego na urodziny bukmachera

Kwoty bonusu przyznawanego w ramach promocji urodzinowej będą zróżnicowane – od 5 zł do 2000 zł. Jeden gracz otrzyma 2000 zł, 20 graczy otrzyma 100 zł, 50 graczy 50 zł, 200 graczy 20 zł, 400 graczy 10 zł! Pozostali gracze otrzymają bonusy w wysokości 5 zł.

Zarejestruj się w Betclic

Bonusy zostaną przyznane w piątek 17 lipca do godz. 18:00. Aby potwierdzić odbiór bonusu, każdy gracz będzie musiał zalogować się na swoje konto gracza w przeciągu 7 dni i po pojawieniu się specjalnego komunikatu, zaakceptować odbiór bonusu. Po jego zaakceptowaniu, gracz ma 30 dni na sześciokrotny obrót kwotą przyznanego bonusu po minimalnym kursie 3.00.

Z promocji są wyłączeni gracze, których konta zostały zamknięte z powodu fraud lub ze względu na aspekty związane z responsible gaming.

Bonus urodzinowy i cashback 550 zł

Podsumowując, aby wziąć udział w promocji musisz zarejestrować konto i wpłacić swój pierwszy depozyt do czwartku 16 lipca 23:59. Oprócz bonusu powitalnego w formie cashback, otrzymasz bonus urodzinowy do 2 000 zł! Jeśli nie potwierdzisz odbioru bonus w przeciągu 7 dni, to bonus wygasa. Po jego potwierdzeniu, masz dodatkowe 30 dni na obrót.

Pamiętaj, że rejestrując się w Betclic z kodem GOALPL otrzymasz też cashback w kwocie do 550 zł.

Przejdź na stronę BetclicMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze