STS jest sponsorem Jagiellonii
STS jest sponsorem Jagiellonii fot. Grzegorz Wajda

Bonusy bukmacherskie – Lipiec 2020

Bukmacherzy mogą odetchnąć z ulgą. Po kilkunastu tygodniach przerwy piłkarze wrócili do gry. A co za tym idzie wróciła też możliwość obstawiania. Przyglądamy się jak prezentują się bonusy bukmacherskie w lipcu 2020.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Na pierwszy rzut oka bukmacherzy nie zmieniali zbyt wiele w swoich bonusach dla nowych graczy. Większość legalnych polskich bukmacherów pozostawiła bonusy z poprzednich miesięcy. Niektórzy dokonali zmian, ale te były raczej kosmetyczne. Więc jak wygląda ranking bonusów bukmacherskich w lipcu 2020?

Pakiet powitalny STS

Lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich nadal oferuje bardzo ciekawy pakiet promocji. Mamy w nim bonus od depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka. Bonus od depozytu wynosi 100% do 1200 zł. Do tego kod promocyjny GOAL daje dodatkowo zakład bez ryzyka 30 zł oraz darmowy zakład (freebet) o tej samej wartości.

Jest to bardzo ciekawa oferta. Gracze rejestrując się z kodem GOAL mogą najpierw spróbować swoich umiejętności bez dokonywania pierwszego depozytu. Jest tak za sprawą darmowego freebetu o wysokości 30 zł. Promocja ta łączy się natomiast z bonusem od depozytu do 1200 zł. Tutaj jednak wymagana jest pierwsza wpłata. A bonus to jej równowartość do kwoty 1200 zł. Więcej na temat oferty powitalnej STS

Nowy pakiet powitalny forBET

Bukmacherem, który dokonał sporych zmian w swojej ofercie dla nowych graczy jest forBET. Sponsor ŁKSu wprowadził swój pakiet korzyści. Kod promocyjny GOALBET wpisany w trakcie rejestracji zagwarantuje – grę bez podatku przez 14 dni oraz bonus od depozytu do 2050 zł.
Dodatkowym atutem nowej oferty forBET jest promocja MaxiZysk. Za drugi depozyt gracze otrzymają do 200 zł. Szczegóły oferty powitalnej forBET.

Betclic trzyma cashback

Na zmiany w ofercie powitalnej nie zdecydował się bukmacher Betclic. Ten międzynarodowy bukmacher trzyma się oferty cashback. Kod promocyjny GOALPL wpisany w trakcie rejestracji gwarantuje cashback aż do kwoty 550 zł. Jak to działa? Po rejestracji i dokonaniu pierwszego depozytu gracz obstawia pierwszy zakład. W przypadku przegranej bukmacher zwraca stawkę zakładu do kwoty 550 zł. Należy pamiętać, że stawka pomniejszona będzie o koszt podatku obrotowego (12%).

PZBuk też z cashbackiem

Ofertą cashback dla nowych klientów wyszedł też bukmacher PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie). W tym przypadku klienci mogą otrzymać zwrot przegranego zakładu do 200 zł. Teoretycznie słabsza oferta niż w Betclic. Natomiast dla graczy, którzy i tak nie grają za wysokie stawki może okazać się wystarczająca.

Dodatkowo bonus powitalny w PZBuk obejmuje 20,000 punktów lojalnościowych. Punkty można następnie wymienić na ciekawe nagrody i oferty promocyjne w sklepie gracza. Kod promocyjny uprawniający do otrzymania oferty PZBuk to GOALBET.

Bonusy bukmacherskie – lipiec 2020

Powyżej znajdziesz informacje o ofertach promocyjnych polskich bukmacherów na lipiec 2020 roku. Oczywiście wszystkie przedstawione promocje pochodzą od legalnych bukmacherów. Więcej informacji na temat bonusów bukmacherskich znajdziesz tutaj

Bonusy bez depozytu w lipcu 2020

Szukasz bonusu bez depozytu? Ofertę bez konieczności wpłacania środków ma STS. Ten polski bukmacher oferuje darmowy zakład za kwotę 30 zł. Nie jest to wielka kwota, ale z pewnością pozwala na przetestowanie oferty zakładów sportowych. Aby otrzymać bonus bez depozytu w STS w trakcie rejestracji wpisz kod GOAL.

Komentarze