REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminZakłady Bukmacherskie Betclic


Nie tak dawno powitaliśmy na polskim rynku kolejnego pretendenta do miana najlepszego bukmachera. Czy uda się to osiągnąć marce Betclic? Recenzja jest już gotowa, więc zapraszamy do lektury i wyrobienia sobie opinii na temat tego, czy warto dać nowemu serwisowi szansę i założyć tam konto.Specjalny bonus powitalny Betclic: cashback do 550 zł lub 50 złUżyj naszego kodu


GOALPL


Odbierz bonus do 550 zł


Zacznijmy od tego, co potencjalnych użytkowników interesuje najbardziej. Z jakim bonusem powitalnym wszedł na rynek Betclic!? Cóż: z całkiem niezłym. Atrakcyjność oferty została podkręcona przez możliwość wyboru jednego z dwóch bonusów na start. Aby otrzymać któregoś z nich, należy podać stosowny kod promocyjny (o tym za chwilę). Pierwszy z bonusów na start, to najwyższy cashback na rynku - do 550 złotych, a drugi to cashback do 50 złotych - bez jakichkolwiek warunków obrotu!

Cashback to inaczej ubezpieczenie zakładu. Zasada działania promocji jest bardzo prosta. Wystarczy, że postawisz swój pierwszy zakład. Jeśli wygrałeś, to świętuj, a co tam! Jeśli przegrałeś - nie ma powodu do zmartwień. Betclic bowiem zwróci postawione pieniądze.

Ekskluzywny Betclic bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak odebrać wybrany cashback 550 zł lub 50 zł? Wystarczy zarejestrować się w Betclic z odpowiednim kodem promocyjnym, doładować konto i jak już wspomnieliśmy wyżej - postawić pierwszy zakład.

Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym w Betclic.

Trzeba przyznać, że w takich warunkach obstawia się dużo bardziej komfortowo. Nie wszystko jest jednak kolorowe, bo zwrot nie ląduje od razu na koncie głównym, skąd mógłbyś bezproblemowo go wypłacić. Niestety w przypadku uzyskania cashbacku, musisz najpierw nim obrócić - dopiero wówczas stanie się dostępny do dowolnego rozdysponowania. Na szczęście warunek obrotowy nie jest jakiś wykręcony.

Wystarczy sześciokrotnie postawić całą kwotę na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Oczywiście jeżeli wygrasz swój ubezpieczony zakład, to kasa od razu będzie Twoja - w tym przypadku nie ma mowy o żadnych dodatkowych warunkach. Lepiej skomponuj swój kupon mądrze!

Aby uzyskać najwyższy możliwy zwrot, czyli 550 zł, wartość Twojego pierwszego postawionego zakładu musi zgodnie z zasadami promocji wynieść 625 zł. Bukmacher wybrał sobie tę liczbę dość nietypowo, ale co kto lubi.

Ekskluzywny kod promocyjny Betclic: GOALPL


Nasz ekskluzywny kod promocyjny GOALPL pozwala sięgnąć po powiększony cashback - do 550 złotych. W standardowej ofercie bukmachera jest to bowiem 500 złotych. Wprowadź kod podczas rejestracji konta i ciesz się z zakładu ubezpieczonego na najwyższą kwotę na rynku!

Jeżeli nie dopisze Ci szczęście, bukmacher bez żadnego przeciągania odda stawkę pierwszego zakładu (potrąconą o podatek) na konto bonusowe. Aby uzyskać najwyższy możliwy zwrot, czyli 550 zł, wartość Twojego pierwszego postawionego zakładu musi zgodnie z zasadami promocji wynieść 625 zł. Bukmacher wybrał sobie tę liczbę dość nietypowo, ale co kto lubi.

Niestety w przypadku uzyskania cashbacku, musisz najpierw nim obrócić - dopiero wówczas stanie się dostępny do dowolnego rozdysponowania. Na szczęście warunek obrotowy nie jest jakiś wykręcony.

Wystarczy sześciokrotnie postawić całą kwotę na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Oczywiście jeżeli wygrasz swój ubezpieczony zakład, to kasa od razu będzie Twoja - w tym przypadku nie ma mowy o żadnych dodatkowych warunkach. Lepiej skomponuj swój kupon mądrze!

Odbierz bonus do 550 zł


Kod promocyjny: ESPORTGOALPL - cashback 50 zł bez obrotu!


No tak, na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, po co mi cashback 50 zł, skoro w ofercie Betclic jest 550 złotych?
Otóż to fakt. Nie będziemy przeczyć prawom matematyki. Mniejszy cashback ma jednak dużą zaletę - brak warunku obrotu bonusem. Jeśli zgarniesz zwrot, to możesz wypłacić kasę i pójść w miasto albo grać dalej. Nikt nie przymusza Cię do wyrabiania określonego w regulaminie obrotu, bo tak, jak zauważyliśmy - po prostu go nie ma.

Jak zatem zgarnąć cashback 50 złotych? Wystarczy zarejestrować się w Betclic, podając w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny ESPORTGOALPL. Wpłać następnie minimum 10 złotych i postaw pierwszy zakład na esport. Jeśli powinie Ci się noga, Betclic odda stawkę Twojego pierwszego kuponu (potrąconą o podatek) - maksymalnie 50 złotych.

Pamiętaj, że oferty 550 zł i 50 zł nie łączą się ze sobą. Musisz zatem zdecydować, czy wybierasz większy bonus z warunkami obrotu, czy idziesz na łatwiznę za nieco mniejsza kasę. Zrób, czego dusza zapragnie!

Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym Betclic.

Inne bonusy i promocje


Oprócz bonusu powitalnego Betclic ma też oczywiście w ofercie również inne promocje. W szczególności mamy na myśli akcje kierowane do stałych użytkowników. W końcu zachęcanie nowych klientów do rejestracji to nie wszystko, trzeba też utrzymać przy sobie tych obecnych! Z góry chcemy zaznaczyć pozytywne spostrzeżenie - obserwujemy Betclic już od jakiegoś czasu i trzeba przyznać, że póki co od czasu premiery oferta promocyjna regularnie się rozszerza.

Oprócz stale obowiązujących na stronie akcji pojawiają się także takie czasowe, na przykład dotyczące odbywających się akurat ważnych wydarzeń sportowych. To dobry znak, że bukmacher dba o stałe zapewnianie użytkownikom nowych wrażeń. Poniżej opisujemy zarówno stałe promocje, jak i przykładowe akcje limitowane czasowo.

Czy w Betclic jest freebet?


Dowiedz się freebecie w Betclic.

Odds Boost


Ta stale obecna na stronie bukmachera akcja promocyjna działa w dość prosty sposób. Betclic używa jej po prostu w celu wyeksponowania swoich najbardziej smakowitych kursów na dany dzień. Zdaniem buka nie tylko oferuje on bardzo wysokie kursy, ale także dodatkowo podwyższa te na najważniejsze wydarzenia.

Właśnie takie wyróżnione rynki są oznaczone uroczym symbolem rakiety. Bukmacher podpowiada także, że publikuje informacje na temat najlepszych kursów na swoich mediach społecznościowych - więc jeżeli planujesz regularnie tam obstawiać, to już wiesz, co robić!

Multi+


To kolejna stała promocja na Betclic i jest ona przeznaczona dla fanów zakładów AKO - pewnie już się spodziewasz, jak to będzie wyglądało… i pewnie masz rację. Mowa tutaj o bonusach (i to wysokich) za komponowanie kuponów złożonych z wielu wydarzeń. Zabawa zaczyna się wtedy, kiedy na kuponie pojawi się ich przynajmniej pięć - już wtedy dostajesz bonusowe 7% w przypadku wygranej.

Z każdym kolejnym wydarzeniem robi się jeszcze lepiej, a największe wrażenie robi ta promocja po przekroczeniu progu trzynastu zdarzeń na kuponie. Wtedy Twoja potencjalna wygrana zyskuje na bonusie aż 50% wartości. Multi+ to naprawdę dobrze zaprojektowana promocja. Pamiętaj tylko, że tego typu kupony z wieloma wydarzeniami są naprawdę bardzo, bardzo ryzykowne.

Jeśli i tak lubisz stawiać AKO, to super, Multi+ może powiększyć Twoją wygraną w przypadku zwycięstwa. Nie daj się jednak skusić bonusowi i nie stawiaj za dużo kasy tylko przez wzgląd na niego. Wygrać na AKO to prawdziwa sztuka, bo każde kolejne wydarzenie na kuponie winduje ryzyko.

Promocja piłkarska


Tutaj mamy do czynienia z rekomendowanym przez bukmachera kuponem AKO na dany weekend. Do tego jest także promowane stawianie zakładów wielokrotnych na piłkę nożną przy użyciu programu Multi+. Ta akcja nie wyróżnia się jednak niczym naprawdę oryginalnym.

Rejestracja


Rejestracja na portalu to nic trudnego. Wystarczy kliknąć dobrze wyeksponowany przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i podążać za kolejnymi krokami wymaganymi przez formularz. Będziesz oczywiście musiał podać swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, numer PESEL i data urodzenia, a także adres email.

Rejestracja w Betclic
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Pamiętaj też, żeby w trakcie rejestracji podać kod bonusowy o treści “GOALPL”. Dla wygody możesz od razu przygotować sobie skany dowodu tożsamości. Wgranie ich do systemu będzie konieczne w celu weryfikacji danych - bez tego nie będziesz mieć możliwości wypłacenia wygranych środków.

Przeczytaj więcej o rejestracji w Betclic.

Konto tymczasowe Betclic


Mimo że jest on na polskim rynku dopiero od niedawna, bukmacher Betclic już teraz wprowadził możliwość założenia konta tymczasowego. O co w tym chodzi? Jak wiesz, żeby założyć konto bukmacherskie, należy zweryfikować dane osobowe przy pomocy skanów lub zdjęć dowodu tożsamości. Może to być trudne, jeśli znajdujesz się akurat poza domem albo z innego powodu nie masz możliwości uzyskania takich skanów.

Teraz możesz zacząć grać w Betclic bez weryfikacji – wystarczy, że założysz konto tymczasowe. Pamiętaj tylko, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Możesz korzystać ze strony na tej zasadzie tylko do 90 dni i zawrzeć zakłady na maksymalnie 5000 zł. Zarówno wpłacone, jak i wygrane pieniądze będziesz mógł wypłacić dopiero po przejściu na konto stałe.

Płatności


Poniżej przedstawiamy metody wpłat i wypłat dostępne na Betclic, a także miły akcent ze strony bukmachera - opcję cash-out.

Wpłaty


Dostępne metody wpłaty to Przelewy24, karta kredytowa i zwykły przelew. Jak widać nie ma tego za dużo… Pod względem płatności Betclic zdecydowanie nie robi wrażenia. Wielu innych bukmacherów spisuje się w tej kwestii dużo lepiej.

Nie ma nawet sensu wymieniać, jakich metod brakuje u Betclic, bo brakuje w zasadzie wszystkiego poza absolutnym minimum. Mamy nadzieję, że bukmacher w niedalekiej przyszłości doda ich więcej. Maksymalna wpłata to 100 000 zł, natomiast minimalna - 1 zł dla obu rodzajów przelewów i 30 zł dla karty kredytowej. Nie są pobierane żadne prowizje.

Metoda wpłatyCzas procesowaniaMinimalna kwotaMaksymalna kwotaProwizja pobierana przez bukmachera
Przelewy24Natychmiastowo1 zł100 000 zł0%
Karty kredytoweNatychmiastowo30 zł100 000 zł0%
Przelew bankowyDo 5 dni roboczych1 zł100 000 zł0%


Wypłaty


Jeśli chodzi o wypłaty, to tu również Betclic nie prezentuje się jakoś wybitnie. To akurat można mu jednak wybaczyć, bo taka sama posucha dotyka wszystkich polskich bukmacherów ze względu na obowiązujące w Polsce prawo.

Wypłacić kasę można więc tylko przelewem, zwykłym lub przez serwis Przelewy24. Wypłata minimalna to 1 zł, a maksymalna - 100 000 zł. Bukmacher nie pobiera prowizji.

Przeczytaj więcej o wypłatach w Betclic.

Metoda wypłatyCzas procesowaniaMinimalna kwotaMaksymalna kwotaProwizja pobierana przez bukmachera
Przelewy24Natychmiastowo po akceptacji1 zł100 000 zł0%
Przelew bankowyDo 7 dni roboczych po akceptacji1 zł100 000 zł0%


Cash-out


Cash-out to naprawdę przydatna funkcja, szczególnie dla osób, które lubią podchodzić do swoich zakładów w strategiczny sposób i kontrolować je na bieżąco. O co tu chodzi? Już tłumaczymy. Dzięki opcji cash-out w przypadku niektórych zakładów możesz wypłacić niepełną wygraną jeszcze przed zakończeniem wydarzenia, na które postawiłeś.

Wyobraź sobie na przykład, że postawiłeś 100 złotych na to, że Liverpool wygra z Chelsea. Twoja potencjalna wygrana wynosi 200 zł. W sześćdziesiątej minucie Mo Salah strzela gola i w głowie już zaczynasz liczyć zyski, ale nagle zaczynasz mieć złe przeczucia. Niby wszystko dobrze się układa, ale masz wrażenie, że Chelsea nabiera animuszu. Co teraz?

Teraz cash-out! Jeżeli Twój zakład jest nim objęty, to będziesz miał możliwość wypłacenia częściowej wygranej, na przykład 150 zł zamiast 200 zł. To oznacza, że i tak wyjdziesz na pięć dych do przodu i nikt Ci już nie odbierze, choćby Chelsea ostatecznie wygrało i milion do jednego.

Oferta


Przejdźmy do tego, co właściwie Betclic ma do zaoferowania. Chodzi oczywiście o zakłady, bo bez nich nie byłoby po co w ogóle zakładać konta. Poniżej opisujemy zakres oferty tego buka w kwestii najpopularniejszych sportów i kategorii.

Oferta bukmacherska Betclic
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Piłka nożna


Bez dobrej oferty futbolowej żaden bukmacher nie miałby na polskim rynku najmniejszych szans. Betclic wziął sobie tę wiedzę do serca - każdy fan piłki nożnej może się na tym serwisie poczuć zaopiekowany. W lewym górnym rogu interfejsu zakładów wyświetlają się zawsze najpopularniejsze akurat kategorie i oczywiście bardzo często odnajdziesz tam ligi, w których odbywają się akurat mecze piłkarskie.

Ogólnie do wyboru są oczywiście wszystkie najpopularniejsze rozgrywki: Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A… Nie obyłoby się także bez Ekstraklasy. To jednak nie koniec. W kategorii futbolowej można po prostu obstawić naprawdę dużo lig, nie tylko te największe, ale nawet drugą ligę chińską, ekwadorską Serie A i Premier League Wysp Owczych. Jest z czego wybierać. Duża część meczów, w tym zawsze te ważne, jest też dostępna w formule live.

Tenis


Tenis to w bukmacherce kategoria niemal równie ważna co piłka nożna. Na Betclic obstawisz między innymi Wielki Szlem, ATP, WTA, ITF i Challengery. Bez obaw możesz spodziewać się, że w ofercie będą dostępne wszystkie znaczące mecze męskie i kobiece.

Koszykówka


Jeśli chodzi o koszykówkę, dostępne są wszystkie najważniejsze rozgrywki takie jak NBA, WNBA i Euroliga. Na tym się jednak nie kończy. Betclic umożliwia także obstawianie meczów międzynarodowych oraz tych rozgrywanych w takich krajach jak Brazylia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy i Filipiny.

E-Sport


Oferta e-sportowa na Betclic jest całkiem niezła, można ją wręcz określić jako jedną z lepszych na polskim rynku. Co prawda nie dosięga do takich tuzów jak STS, ale bez problemu stanęłaby w szranki z innymi szanowanymi bukami. U Betclic obstawisz takie gry jak League of Legends, CS:GO StarCraft 2 i Dota2, ale to nie wszystko.

Oprócz tych najpopularniejszych dyscyplin w ofercie pojawiają się także Overwatch, Call of Duty i Rainbow Six. Fani e-sportu zdecydowanie mają powody do zadowolenia i mogą się czuć lepiej traktowani niż chociażby u znanej i cenionej Fortuny.

Zakłady na życzenie


Na stronie Betclic nie ma formularza służącego do zgłaszania propozycji zakładów. Jeśli jednak bardzo chcesz, żeby jakiś rynek pojawił się na stronie, to polecamy spróbować kontaktować się z bukmacherem przez media społecznościowe. Jest on tam aktywny, więc naszym zdaniem są szanse na powodzenie!

Kursy


Kursy na Betclic potrafią być w porównaniu z konkurencją naprawdę dobre. Spójrzmy dla przykładu na mecz Tottenham - Aston Villa w pierwszej kolejce Premier League 2019/20.

TottenhamRemisAston Villa
Betclic1.355.9010.75
STS1.355.308.12
Fortuna1.365.858.40


Jak widać, w dwóch z trzech kategorii Betclic oferował dużo lepsze kursy niż dwóch ogromnie popularnych polskich bukmacherach, natomiast w tej “przegranej” kategorii okazał się gorszy tylko o jedną setną.

Sprawdźmy jeszcze jeden mecz.

Górnik ZabrzeRemisRaków Częstochowa
Betclic2.403.303.45
STS2.353.303.09
Fortuna2.403.303.45


Tutaj, jak widać, Betclic idealnie dorównuje Fortunie i przewyższa STS. Mecze można oczywiście dobierać bardzo różnie i nigdy nie jest tak, że jeden bukmacher ma w każdym przypadku najwyższe kursy na całym rynku. Według naszej analizy u Betclic spokojnie można być jednak pewnym co najmniej dobrej, a często nawet świetnej oferty.

Zakłady na żywo


Betclic ma oczywiście w swojej ofercie zakłady na żywo. Obstawiać można większość popularnych lig i rozgrywek ze sportów takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale nie tylko. Do sekcji “Na żywo” można szybko przejść poprzez kliknięcie dobrze widocznego przycisku w górnej części strony. Koło niego cały czas wyświetla się liczba odbywających się akurat wydarzeń live, na które można postawić zakład - ten licznik to miły gest ze strony bukmachera.

Interfejs na żywo jest wygodny i czytelny. W jego górnej części można wybrać sport, na który chce się postawić zakład. Swoje własne przyciski mają wyłącznie najbardziej popularne w Polsce dyscypliny. Pozostałe sporty kryją się w kategorii “Inne”. W chwili pisania tego tekstu znajdowały się tam na przykład mecze koreańskiej ligi baseballowej oraz rozgrywki Australian Open tenisa stołowego kobiet.

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo.

Oferta bukmacherska Betclic
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Livestream


Bardzo pozytywnie zaskoczyliśmy się faktem, że Betclic wszedł na rynek z jedną z najlepszych ofert streamingowych na rynku. Wielu bukmacherów wciąż nie oferuje żadnych transmisji mimo długoletniej działalności! Na ich tle Betclic wypada doprawdy jak klasowy prymus.

U tego buka podczas zakładów na żywo obejrzysz naprawdę prestiżowe rozgrywki - nie mówimy tutaj o lidze angolskiej, a o takich markach jak Bundesliga, Serie A, FA Cup… To oczywiście nie koniec, a wspomnieliśmy dopiero o piłce nożnej. Betclic ma jeszcze w zanadrzu inne sporty, a tam ligi takie jak NHL, NBA, Euroliga, Liga Mistrzów w piłkę ręczną, tenisowe turnieje Wimbledon, ATP, WTA… Jesteśmy pod wrażeniem! Byle tak dalej, Betclic.

Musisz tylko pamiętać, że aby uzyskać dostęp do Betclic TV, musisz spełnić pewne warunki. Nie jest to trudne, ale jednak warto zaznaczyć, że istnieją - są bukmacherzy, którzy wymagają wyłącznie założenia konta. U Betclic musisz natomiast spełnić przynajmniej JEDEN z poniższych trzech warunków:
  • Mieć środki na koncie bukmacherskim
  • Postawić na mecz, z którego chcesz oglądać transmisję
  • Postawić jakikolwiek zakład w ciągu ostatnich 24 godzin

Warunki są dość proste do spełnienia i do tego można sobie wybrać jeden z nich, więc nie uważamy, żeby był to powód do krytyki bukmachera.


Punkty stacjonarne


Na tę chwilę Betclic nie posiada w Polsce punktów stacjonarnych i nie jest wiadome, żeby planowali takie otworzyć.

Strona mobilna


Bardzo cieszy nas fakt, że Betclic rozpoczął działalność z gotową, dopracowaną ofertą dla użytkowników mobilnych. Dostępna jest zarówno dostosowana do ich potrzeb wersja strony internetowej, jak i aplikacja. Bukmacher rekomenduje ściągnięcie jej po wejściu pod jego adres z urządzenia mobilnego, ale powiadomienie można wyłączyć i bez problemu stawiać zakłady bez pobierania apki. Strona jest wygodna i przejrzysta. Na dole ekranu cały czas wyświetla się przydatny, nienarzucający się pasek, na którym widnieją odnośniki do wszystkich najważniejszych sekcji.

Aplikacja mobilna


Sprawa ma się podobnie w kwestii aplikacji mobilnej, dostępnej notabene na dwa najważniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Naprawdę cieszy, że Betclic wszedł na rynek z gotową - i do tego dobrą - aplikacją. Wielu bukmacherów każe czekać na rozwiązania mobilne miesiącami.

Pobranie aplikacji nie powinno nikomu sprawić problemów. Użytkownicy sprzętu Apple mogą ściągnąć ją jak każdą inną apkę z App Store. Jeśli masz natomiast Androida, pełną instrukcję zdobycia aplikacji i link z plikiem do pobrania znajdziesz na stronie Betclic.

Przeczytaj więcej o aplikacji mobilnej.

Kontakt i pomoc


Niestety póki co na stronie Betclic zupełnie nie ma możliwości skontaktowania się z obsługą klienta. Nie dość, że nie ma czatu na żywo, co obecnie jest już właściwie standardem, to nie jest udostępniany też nawet formularz kontaktowy. Takie niedopatrzenie można wybaczyć wyłącznie dlatego, że Betclic dopiero niedawno rozpoczął działalność. Ale taryfa ulgowa nie będzie trwać długo, bo bez obsługi klienta bukmacher długo nie pociągnie. Klienci powinni mieć możliwość rozwiewania swoich wątpliwości i uzyskiwania pomocy, więc mamy nadzieję, że Betclic jak najszybciej udostępni przynajmniej minimum, czyli sposób na kontakt mailowy.

Opinie o Betclic


Na tę chwilę nasza opinia o Betclic jest dość pozytywna, a co za tym idzie - pełna nadziei na dobrą przyszłość. Trzeba przyznać, że póki co portal jest trapiony dość ważnymi niedociągnięciami. Brak obsługi klienta jest niemal nie do wybaczenia, niezbyt jest też co chwalić w kwestii metod płatności.

Z drugiej strony nie wypadałoby nie zauważyć bardzo profesjonalnego podejścia do kilku innych kwestii. Spójrzmy chociażby na wejście na rynek z doskonale funkcjonującą aplikacją mobilną i świetne Betclic TV, czyli livestream z naprawdę prestiżowymi rozgrywkami do oglądania na żywo - oba naprawdę robią wrażenie. Do tego ciekawy i opłacalny bonus powitalny, czyli cashback do 550 zł w przypadku niepowodzenia po postawieniu pierwszego zakładu.

Trzeba także pochwalić bogatą ofertę, wysokie kursy i regularne pojawianie się interesujących i opłacalnych akcji promocyjnych. Zaczęliśmy to podsumowanie od skarcenia bukmachera, ale musicie przyznać, że w ostatecznym rozrachunku plusów jest więcej niż minusów. Mamy szczerą nadzieję, że Betclic jak najszybciej dopracuje serwis i wyeliminuje nękające go wady. Wtedy możemy mieć z tej marki pretendenta do miana najlepszego bukmachera w Polsce - wielcy naszego kraju powoli mogą zacząć się obawiać!

Użyj naszego kodu


GOALPL


Odbierz bonus do 550 zł


Zobacz także


STS Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kodTotolotek Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kod