Austria faworytem bukmacherów PZBuk

Już w czwartek reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację o awans do finałów mistrzostw Europy w 2020 roku. Podopieczni Jerzego Brzęczka w wyjazdowym meczu zmierzą się z Austria, która jest faworytem tej potyczki według legalnego polskiego bukmachera PZBuk.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Słaba postawa biało-czerwonych w dotychczasowych spotkaniach pod wodzą Jerzego Brzęczka sprawiła, że obserwatorzy i firmy bukmacherskie z rezerwą podchodzą do siły naszego zespołu. Widać to po kursach oferowanych na pierwsze spotkanie eliminacji Euro 2020 przez polskich bukmacherów.

Firma bukmacherska PZBuk większe szanse na zwycięstwo w meczu, który rozegrany zostanie na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu, daje gospodarzom. Aktualnie kurs na gospodarzy w ofercie tego bukmachera wynosi 2.30. Tymczasem kurs na wygraną reprezentacji Polski, podobnie jak na remis, wynosi 3.15.

Przejdź na stronę PZBuk

Na uwagę zasługują kursy na strzelca bramki w czwartkowym spotkaniu. Według PZBuk największe szanse na wpisanie się na listę strzelców mają Robert Lewandowski i Marko Arnautović. Kurs na ich bramkę wynosi 2.40. Nieco niżej ocenia się szanse dwóch innych polskich snajperów – Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka, na bramkę których kurs wynosi 3.40.

Firma bukmacherska PZBuk jest jednym z młodszych firma na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Aktualnie w jej ofercie można znaleźć między innymi bonus powitalny w postaci darmowego zakładu na 50 zł. Więcej informacji znajdziecie w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera PZBuk.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze