30 000 złotych do podziału w STS!

We wtorek i środę czekają nas kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów. STS przygotował z tej okazji atrakcyjną ofertę, w której można zgarnąć dodatkowo nawet 30 tysięcy złotych. Na czym polega akcja i jak wziąć w niej udział? Odpowiadamy na pytania.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W nowej akcji związanej bezpośrednio z najbliższymi meczami Ligi Narodów mogą wziąć udział wszyscy klienci STS zakłady bukmacherskie. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem STS, możesz to w każdej chwili nadrobić i również będzie miał możliwość przystąpienia do akcji.

Akcja polega na stworzeniu kuponu SOLO z dokładnym wynikiem jednego z meczów w Lidze Narodów. Taki kupon należy zagrać za minimum 15 złotych. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz nie tylko swoją wygraną, ale również weźmiesz udział w podziale dodatkowych 30 000 zł. Kwota ta zostanie podzielona równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Jeżeli jesteś zainteresowany, zaloguj się na swoje konto w STS i zapisz się do akcji klikając WEŹ UDZIAŁ.

Co ważne! Możesz wytypować dowolną liczbę kuponów, ale bukmacher zaznacza, że do celów podziału puli zostanie uwzględnionych maksymalnie pięć kuponów spełniających warunki akcji.

Weź udział w akcji STS

Uzyskane z tej akcji środki trafią na Twoje konto bonusowe. Przed ich wypłatą niezbędne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

STS z atrakcyjną ofertą powitalną

Nowi klienci STS mogą również skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty powitalnej. Obejmuje ona nie tylko bonus do 1200 zł i freebet 30 zł, ale specjalnie dla użytkowników goal.pl także zakład bez ryzyka do 230 zł. Aby skorzystać z oferty, która obowiązuje tylko do 31 października, należy zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL

Przejdź na stronę STSMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze