Valeriane Gvilia
Valeriane Gvilia fot. Dariusz Hermiersz / GornikZabrze.pl

Widzew – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 17:40 rozegrany zostanie mecz Pucharu Polski: Widzew – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Widzew – Legia. Dawny szlagier

Widzew Łódź i Legia Warszawa to zespoły, które w latach 90. decydowały o sile polskiej ekstraklasy. W szeregach teamu z włókienniczego miasta kluczowymi postaciami byli między innymi: Marek Citko, Radosław Michalski, Jacek Dembiński, czy Marek Koniarek. Dzisiaj jednak łodzianie są na zapleczu polskiej ekstraklasy, a Wojskowi są liderem PKO Ekstraklasy.

Widzew miał przed startem sezonu ambitny plan, aby wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Za wcześnie jest, aby przekreślać szanse na to. Niemniej pewnie jest, że drużyna Enekeleida Dobiego nie będzie miała łatwego zadania z tym. Aktualnie team z Łodzi plasuje się na 11. pozycji.

Widzew z Legią po raz ostatni rywalizował w minionym roku, co ciekawe także w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Wojskowi wygrali wówczas, ale spotkanie było pełne emocji. Ostatecznie zakończyło się rezultatem 3:2 dla teamu ze stolicy Polski. Łodzianie ze stołeczną drużyną nie potrafią zwyciężyć już od 21 spotkań. Po raz ostatni sztuka ta udała się Widzewowi w kwietniu 2000 roku.

Widzew – Legia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców łódzkiej i warszawskiej oraz wszystkich sympatyków polskiej piłki. Z meczu Widzew – Legia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:40, będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport.

Widzew – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie w Łodzi, będzie również dostępna w internecie. Widzew – Legia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze