UEFA
UEFA

UEFA wprowadza do sprzedaży bilety na Superpuchar Europy

UEFA poinformowała, że na mecz o Superpuchar Europy, który rozegrany zostanie w Budapeszcie, do dyspozycji kibiców będzie sześć tysięcy kibiców. Wejściówki na mecz będą rozdysponowane po połowie dla kibiców Bayernu Monachium i Sevilli FC.

Czytaj dalej…

UEFA będzie współpracować z obydwoma klubami w sprawie dystrybucji biletów. Przypomnijmy, że spotkanie z udziałem triumfatorów Ligi Mistrzów i Ligi Europy zaplanowane jest na 24 września (czwartek).

Powyższe posunięcie jest zgodne z intencją Europejskiej Unii Piłkarskiej, która już jakiś czas temu poinformowała, że kibice na trybunach będą mogli zająć 30 procent pojemności stadionu Puskas Areny.

Warto odnotować, że kibice przy wejściu na stadion będą mieli mierzoną temperaturę, a już na trybunach będzie trzeba respektować zasady dystansu społecznego. W specjalnych miejscach ulokowane zostaną punkty do odkażania rąk. Z kolei ludzie w trakcie przemieszczania będą musieli dostosować się do obowiązku noszenia maseczki na twarzy.

Pamiętać też należy, że podróżni wjeżdżający na Węgry muszą przejść obowiązkowe badanie lekarskie po przyjeździe. Dodatkowo dokumentacja dotycząca negatywnego testu na koronawirusa przeprowadzonego nie wcześniej niż 72 godziny wcześniej musi być złożona w języku angielskim i węgierskim.

Strona UEFA podaje, że ceny biletów na starcie o Superpuchar Europy są w cenach od 30 do 120 euro.

Komentarze