Łukasz Trałka
Łukasz Trałka fot. www. gksjastrzebie.com

Warta – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 15:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasa: Warta – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Warta – Legia. Legia z celem zmazania plamy po Karabachu

Warta Poznań ma już za sobą premierową wygraną w polskiej ekstraklasie po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pokonanym polu beniaminek rozgrywek pozostawił Wisłę Płock, wygrywając z drużyną Nafciarzy 3:1. W niedzielne popołudnie ekipa z Wielkopolski będzie miała na rozkładzie kolejną ekipę z Mazowsza. Tym razem jednak poprzeczka zostanie zawieszona wyżej, bo rywalem Zielonych będzie mistrz Polski.

Podopieczni Czesława Michniewicza przystąpią do swojej potyczki po bolesnej porażce z Karabachem Agdam. Tym samym drużyna ze stolicy zakończyła już swój udział w europejskich pucharach. Jednocześnie stołeczny klub znalazł się w czarnej głębokiej dziurze. Fakt, że już na tak wczesnym etapie legioniści pożegnali się z rozgrywkami międzynarodowymi, sprawił, że klubowy budżet będzie być może mniejszy o mniej więcej 20-30 milionów złotych.

Warta – Legia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Zielonych, Wojskowych, a także wszystkich fanów polskiej piłki. Z meczu Warta – Legia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki.

Warta – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolski, będzie również dostępna w internecie. Mecz Warta Poznań – Legia Warszawa online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze