Yaw Yeboah
Yaw Yeboah fot. Grzegorz Wajda

Stal – Wisła: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozegrany zostanie mecz 7. kolejki PKO Ekstraklasy: Stal – Wisła. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Stal – Wisła: w cieniu koronawirusa

W jednym dzisiejszych spotkań 7. kolejki PKO Ekstraklasy, Stal Mielec podejmować będzie u siebie Wisłę Kraków. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli. Trudno jednak wskazać w tej konfrontacji zdecydowanego faworyta.

Beniaminek z Mielca zdążył już zapisać na swoje konto pierwsze zwycięstwo w sezonie, czym jak na razie pochwalić nie może się Wisła. Biała Gwiazda rozegrała do tej pory pięć spotkań, w której zdobyli tylko trzy punkty. Do Mielca jadą po komplet punktów, ale wiele wskazuje na to, że zagrają poważnie osłabieni. Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie w szeregach Wisły kilku zawodników zmagało się z koronawirusem. Wirus nie ominął również drużyny Stali, ale w przypadku drużyny z Mielca liczba pozytywnych przypadków była zdecydowanie niższa.

Oba zespoły w tym sezonie miały okazję mierzyć się ze sobą dwa razy, ale były to tylko mecze towarzyskie. W obu przypadkach triumfowali podopieczni Artura Skowronka, którzy wygrywali 4:2 i 2:0.

Stal – Wisła: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Mielcu będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu PKO Ekstraklasy: Stal – Wisła: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, skomentują Adam Marchliński i Grzegorz Mielcarski

Stal – Wisła: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy, który rozegrany zostanie w Mielcu, będzie również dostępna w internecie. Mecz Stal – Wisła: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze