Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Roma – Juventus: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:45 rozegrany zostanie mecz Serie A: Roma – Juventus. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Roma – Juventus. Ronaldo znów użądli? Jak zaprezentuje się Dzeko?

AS Roma do swojej batalii przystąpi w minorowych nastrojach, bo stołeczna drużyna tydzień temu nie tylko nie wygrała, ale też przy zielonym stoliku straciła punk wywalczony po remisie z Hellasem Werona. Było to następstwem tego, że w szeregach rzymian w tym boju zagrał nieuprawniony Amadou Diawara. Tym samym Roma przegrała walkowerem z Gialloblu 0:3.

Tymczasem turyński Juventusu dla porównania zwyciężył 3:0 z UC Sampdorią. Katami drużyny z Ligurii byli Dejan Kulusevski, Leonardo Bonucci oraz Cristiano Ronaldo. Tym samym w debiucie w roli trenera Andrea “Maestro” Pirlo zaliczył wiktorię. Nie zmienia to jednak faktu, że w drugiej kolejce włoskiej ekstraklasy poprzeczka postawiona przed zespołem Bianconerich będzie powiększona nieco wyżej.

W niedzielnym spotkaniu faworytem jest na pewno team z Piemontu. W każdym razie mecz na Stadio Olimpico zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego też warto śledzić transmisję na żywo lub online.

Roma – Juventus: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Giallorossich i Starej Damy, a także wszystkich fanów calcio. Z meczu Roma – Juventus transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na antenach Eleven Sport 1 i Eleven Sport 4. Komentatorami meczu będą Piotr Dumanowski oraz Dominik Guziak.

Roma – Juventus, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadio Oimpico, będzie również dostępna w internecie. Mecz AS Roma – Juventus FC online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla po wykupieniu pakietu Eleven Sports. Ponadto spotkanie online na żywo będzie dostępne na stronie Elevensports.pl, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eleven Sports dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze