Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Polska – Ukraina: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie towarzyski mecz: Polska – Ukraina. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Polska – Ukraina: kolejny testmecz

Dzisiejsze spotkanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie będzie dla selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka kolejną okazją do sprawdzenia i dania szansy zawodnikom, którzy na razie nie mogą liczyć na regularne występy w meczach o punkty. Podobna sytuacja miała miejsce przed miesiącem, podczas towarzyskiego meczu z Finlandią, w którym szansę gry utrzymało wielu dublerów.

Biało-Czerwoni muszą spodziewać się w środę trudnej przeprawy. Przed miesiącem drużyna prowadzona przez Andrija Szewczenkę sprawiła sensację pokonując w mocno osłabionym składzie reprezentację Hiszpanii. Wygrana w tym meczu z pewnością dodała Ukraińcom pewności siebie, którzy będą chcieli również zaprezentować się z dobrej strony we wszystkich trzech październikowych meczach.

Dla obu zespołów będzie to pierwszy pojedynek od 2016 roku, kiedy rywalizowały ze sobą w jednej grupie Euro 2016. Spotkanie, które rozgrywane było we Marsylii, zakończyło się skromną wygraną 1:0 podopiecznych Adama Nawałki. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Błaszczykowski.

Polska – Ukraina: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie w Chorzowie, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z towarzyskiego meczu: Polska – Ukraina: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Polsat Sport, TVP1 i TVP Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, w TVP skomentuje Dariusz Szpakowski natomiast w Polsacie Bożydar Iwanow i Jerzy Engel.

Polska – Ukraina: transmisja online

Nie musisz mieć dostępu do telewizora, jeżeli chcesz obejrzeć dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie w Chorzowie. Mecz Polska – Ukraina online na żywo obejrzysz na internetowej stronie tvpsport.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze