Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak fot. Grzegorz Wajda

Lokomotiw – Bayern: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 18:55 rozegrany zostanie mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Lokomotiw – Bayern. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – online w internecie.

Czytaj dalej…

Lokomotiw – Bayern: emocje gwarantowane

Obie ekipy zmierzą się ze sobą we wtorkowy wieczór po raz trzeci w historii w europejskich pucharach. Jak dotąd jedno zwycięstwo zaliczył team z Moskwy, a jedna potyczka zakończyła się wiktorią ekipy z Bawarii.

Obie drużyny po raz ostatni mierzyły się ze sobą we wrześniu 1995 roku. Monachijczycy w roli gospodarza przegrali 0:1. Z kolei team z Bawarii w delegacji pokonał Lokomotiw 5:0. W tym drugim boju dwa gole strzelił Juergen Klinsmann.

Lokomotiw w trakcie kampanii 2020/2021 rywalizuje w elitarnych rozgrywkach po raz trzeci z rzędu. Do kolejnej edycji Ligi Mistrzów moskiewska drużyna przystąpiła jako wicemistrz Rosji. We wtorkowy wieczór Grzegorz Krychowiak i spółka skonfrontują swoje siły z obrońcą Pucharu Europy, który tydzień teamu rozbił bez kłopotu Atletico Madryt.

Moskiewska drużyny w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów zremisowała 2:2 z FC Salzburg. Cenny remis zapewnił Lokomotiwowi gol Vitalija Lisakovicha.

Lokomotiw – Bayern: transmisja online

Dzisiejszy mecz poza transmisją w telewizji, będzie można również obejrzeć online za pośrednictwem internetu. Mecz Lokomotiw – Bayern: online na żywo można obejrzeć za dzięki platformie Ipla (dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS).

Komentarze