Michał Karbownik
Michał Karbownik fot. Legia Warszawa

Legia – Karabach: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozegrany zostanie mecz IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy: Legia – Karabach. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Karabach: walka o Europę

Obie drużyny do rywalizacji o awans do Ligi Europy przystąpiły lub przystąpią po odpadnięciu z walki o grę w Lidze Mistrzów. Legia Warszawa kilka tygodni temu musiała uznać wyższość Omonii Nikozja, natomiast azerski Karabach Agdam odpadł po pojedynku z Molde.

W dzisiejszym meczu Legia i Karabach zagrają o pozostanie na europejskiej arenie przynajmniej na jesień. Kto jest faworytem? Trudno powiedzieć. Za zespołem Czesława Michniewicza, dla którego będzie to drugie spotkanie na trenerskiej ławce mistrzów Polski, przemawia z pewnością atut własnego boiska.

Piłkarze Legii zdają sobie jednak sprawę, że aby myśleć o awansie będą musieli zagrać zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Karabach do czwartkowego meczu z pewnością przystąpi zdeterminowany i postawi mistrzom Polski bardzo trudne warunki.

Legia – Karabach: transmisja na żywo w TV

Prawa do transmisji dzisiejszego spotkania należą do Telewizji Publicznej, dlatego też będziemy mogli obejrzeć je w polskiej telewizji. Z meczu eliminacji Ligi Europy: Legia – Karabach transmisja na żywo będzie dostępna na kanale TVP Sport. Komentatorami będą Mateusz Borek i Robert Podoliński. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:00.

Transmisję z meczu poprzedzi studio, które na kanale TVP Sport będzie dostępne od godziny 19:40. W studio zasiądą Maciej Adamiak, Sebastian Mila i Maciej Szczęsny.

Legia – Karabach: transmisja online

Nie musisz mieć dostępu do telewizora, jeżeli chcesz obejrzeć czwartkowe spotkanie w Warszawie. Mecz Legia – Karabach online na żywo obejrzysz na internetowej stronie tvpsport.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze