Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. Legia Warszawa

Legia – Cracovia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:05 rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski: Legia – Cracovia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Cracovia. Starcie mistrza Polski z triumfatorem Pucharu Polski

Legia Warszawa do potyczki z Cracovią przystąpi, chcąc zakończyć serię przegranych meczów o Superpuchar Polski. Legioniści w ostatnich siedmiu tego typu spotkaniach przegrywali za każdym razem. Po raz ostatni po prestiżowe trofeum team ze stolicy Polski sięgnął w 2008 roku, gdy w pokonanym polu pozostawił Wisłę Kraków.

Z kolei drużyna Pasów o Superpuchar Polski powalczy po raz pierwszy w historii. Podopieczni Michała Probierza w ostatnim czasie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej regularnie przegrywali, ale wszyscy w szeregach Cracovii mają nadzieję, że w końcu zła karta się odwróci.

Przypomnijmy, że w meczu w ramach 1/2 finału Totolotek Puchar Polski to właśnie krakowskim team był górą w starciu z Legią, wygrywając 3:0. Mecz ten był jednak rozgrywany obiekcie Pasów. Na stadionie Legii krakowska drużyna nie zwykła wygrywać.

Legia – Cracovia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Wojskowych i Pasów, a także wszystkich fanów polskiej piłki. Z meczu Legia – Cracovia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:05, będzie można obejrzeć na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Studio dotyczące spotkania o Superpuchar Polski zacznie się natomiast o godzinie 18:00.

Legia – Cracovia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie im. Wojska Polskiego, będzie również dostępna w internecie. Mecz Legia Warszawa – Cracovia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze