Harry Kane
Harry Kane fot. Grzegorz Wajda

Chelsea – Tottenham: transmisja, gdzie oglądać online?

W niedzielę 29 listopada o godzinie 17:30 rozegrany zostanie mecz Premier League: Chelsea – Tottenham. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Chelsea – Tottenham: potwierdzić aspiracje

Niedzielne spotkanie na Stamford Bridge pomiędzy zespołami Chelsea i Tottenhamu to bez wątpienia hit 10. kolejki Premier League. To również pojedynek dwóch drużyny zgłaszających poważne aspiracje do walki o mistrzowski tytuł w obecnym sezonie.

Po dziewięciu rozegranych kolejkach oba zespoły mają na swoim koncie tylko po jednej porażce. Tottenham z 20 punktami na koncie prowadzi w tabeli Premier League, natomiast Chelsea, która zgromadziła dwa oczka mniej, plasuje się na trzeciej lokacie.

Chelsea, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, może się aktualnie pochwalić serią sześciu kolejnych wygranych. Co więcej, podopieczni Franka Lamparda stracili w tych meczach tylko dwie bramki. Z kolei Tottenham wygrał cztery ostatnie spotkania.

Chelsea – Tottenham: transmisja na żywo w TV

Niedzielne spotkanie, które rozegrane zostanie na Stamford Bridge, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Premier League: Chelsea – Tottenham transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17:30.

Chelsea – Tottenham: transmisja online

Transmisja niedzielnego meczu Premier League w Londynie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Chelsea – Tottenham: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze