Dani Ramirez
Dani Ramirez fot. Przemysław Szyszka / LechPoznan.pl

Benfica – Lech: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj 3 grudnia godzinie 20:30 rozegrany zostanie mecz Ligi Europy: Benfica – Lech. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Benfica – Lech: po sensację do Lizbony

Na dwie kolejki przed zakończeniem grupowej rywalizacji Lech Poznań nadal ma szanse na wywalczenie awansu do fazy pucharowej. Trzeba jednak, że bardzo małe szanse. Kolejorz, aby o tym myśleć musiałby w dwóch ostatnich meczach z Benfiką (na wyjeździe) i Rangers (u siebie) zdobyć komplet sześciu punktów i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych spotkaniach. Jest to bardzo mało realne.

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu w Lizbonie jest Benfica, która stoi przed szansą zapewnienia sobie awansu do kolejnej rundy. Portugalczycy w obecnej edycji Ligi Europy odnieśli dwa zwycięstwa i zanotowali dwa remisy. Lech na swoim koncie ma tylko jedną wygraną i trzy porażki.

W pierwszej konfrontacji obu zespołów, która miała miejsce 22 października w Poznaniu, obejrzeliśmy aż sześć bramek. Lech przez pierwszą godzinę starał się nawiązać walkę z utytułowanym rywalem, ale ostatecznie musiał uznać jego wyższość. Benfica wygrała w stolicy Wielkopolski 4:2.

Benfica – Lech: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Lizbonie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ligi Europy: Benfica – Lech: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP2 i Polsat Sport Premium 1. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, w TVP skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żaewłakow, natomiast w Polsat Sport Premium Szymon Rojek.

Benfica – Lech: transmisja online

Dzisiejsze spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem internetu. Mecz Benfica – Lech: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium, a także na internetowej stronie tvpsport.pl.

Komentarze