Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Grzegorz Wajda

Aston Villa – Liverpool: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:15 rozegrany zostanie mecz 4. kolejki Premier League: Aston Villa – Liverpool. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Aston Villa – Liverpool: pojedynek niepokonanych

Dzisiejszy mecz na Villa Park zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem naprzeciwko siebie staną dwie drużyny, które w tym sezonie nie straciły jeszcze ani jednego punktu. Aston Villa ma na razie za sobą dwa spotkania, w których odprawiła z kwitkiem Sheffield United (1:0 u siebie) i Fulham (3:0 na wyjeździe). W niedzielę czeka ją jednak znacznie trudniejszy pojedynek.

Do Birmingham przyjedzie mający na swoim koncie dziewięć punktów Liverpool. Podopieczni Juergena Kloppa świetnie rozpoczęli marsz po obronę mistrzowskiego tytułu. W kolejnych spotkaniach wygrywali z Leeds United (4:3), Chelsea (2:0) i Arsenalem (3:1). Jeżeli dzisiaj zagrają na swoim normalnym poziomie, to nie powinni mieć problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa.

Aston Villa – Liverpool: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie polscy kibice oczywiście będą mogli obejrzeć polskiej telewizji. Z meczu Premier League: Aston Villa – Liverpool transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Komentatorami spotkania, które rozpocznie się o godzinie 20:15, będą Michał Gutka i Rafał Nahorny.

Aston Villa – Liverpool: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie we Wrocławiu, będzie również dostępna w internecie. Mecz Aston Villa – Liverpool online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze