Sadio Mane
Sadio Mane fot. Vladimir Shtanko / Anadolu Agency / Hepta / S

Ajax – Liverpool: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Ajax – Liverpool. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Ajax – Liverpool: hit w Amsterdamie

W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ajax Amsterdam podejmować będzie u siebie Liverpool. Nieobliczalna drużyna gospodarzy z pewnością będzie chciała sprawić niespodziankę i powstrzymać borykający się w ostatnim czasie z problemami Liverpool. The Reds przystąpią do meczu w roli faworyta, ale także mocno osłabieni, szczególnie w defensywie.

Drużyna Juergena Kloppa uważana jest za zdecydowanego faworyta grupy D, ale musi również uważać na włoską Atalantę Bergamo, która liczy na kolejny bardzo dobry sezon. Rywalizacja w tej grupie zapowiada się niezwykle ciekawie i niewykluczone, że ostatecznie rozstrzygnięcia poznamy dopiero w ostatniej kolejce.

Ajax – Liverpool: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Amsterdamie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ligi Mistrzów: Ajax – Liverpool: transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Tomasz Włodarczyk i Andrzej Niedzielan.

Ajax – Liverpool: transmisja online

Dzisiejsze spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem internetu. Mecz Ajax – Liverpool: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium, a także na stronie internetowej tvpsport.pl.

Komentarze