Reprezentanci Polski
Reprezentanci Polski fot. Grzegorz Wajda

Polska – Holandia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:45 rozegrany zostanie mecz Ligi Narodów: Polska – Holandia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Polska – Holandia. Walka o Final Four

Reprezentacja Polski dzisiaj wieczorem na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzy się z Holandią, chcąc podtrzymać dobry bilans meczów z tą ekipą w “Kotle Czarownic”. Polski team jak dotąd jeszcze nigdy nie przegrał na tym obiekcie z Oranje. Biało-czerwoni przystąpią do tej potyczki po blamażu z Włochami, gdy przegrali z zespołem z Półwyspu Apenińskiego 0:2. Tylko wynik po spotkaniu mógł się podobać, bo był to najniższy wymiar kary dla reprezentacji Polski.

Z kolei Holendrzy mają za sobą pewną wygraną nad Bośnią i Hercegowiną, co skutkuje tym, że ta drużyna wciąż ma szanse na kolejny Final Four w swojej przygodzie z Ligą Narodów UEFA. Aby podopieczni Franka De Boera awansowali do turnieju finałowego, potknąć muszą się jednak Włosi, którzy na wyjeździe zmierzą się z Bośniakami. Tym samym wieczorne mecze zapewnią kibicom dużo emocji.

Niewykluczone, że starcie na Stadionie Śląskiem będzie weryfikacją pracy trenera Jerzego Brzęczka z drużyną narodową. W przypadku porażki w słabym stylu różne scenariusze są możliwe według medialnych doniesień, włącznie ze zmianą na stanowisku selekcjonera.

Polska – Holandia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców reprezentacji Polski i Holandii. Z meczu Polska – Holandia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsatu Sport. Na łamach publicznego nadawcy komentatorami meczu będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow Z kolei na antenie “słonecznej” telewizji sprawozdawcami spotkania będą Bożydar Iwanow oraz Jerzy Engel.

Polska – Holandia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadionie Śląskim, będzie również dostępna w internecie. Polska – Holandia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto mecz będzie można śledzić na stronie internetowej Sport.tvp.pl.

Komentarze