Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik fot. Wojciech Figurski / Lechia Gdańsk

Legia – Piast: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 17:30 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Legia – Piast. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Piast. Starcie dwóch zespołów z dwóch różnych biegunów

Legia Warszawa do swojej potyczki z czerwona latarnia rozgrywek podejdzie, chcąc wywalczyć swoje piąte z rzędu zwycięstwo, licząc wszystkie rozgrywki. Drużyna Waldemara Fornalika ma natomiast nadzieję na trzecią z rzędu wygraną.

Legioniści w lidze ostatnio pokonali Cracovię 1:0. Z kolei w środku tygodnia stołeczna ekipa zwyciężyła w Fortuna Pucharze Polski z Widzewem Łódź również 1:0. Z kolei gliwiczanie mają za sobą zwycięskie starcia z Górnikiem Zabrze (2:1) i Lechią Gdańsk (2:0).

Legia z Piasta nie potrafi wygrać od czterech meczów. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w czerwcu, gdy miał miejsce remis. W każdym z wcześniejszych trzech bojów z udziałem obu teamów górą byli gliwiczanie.

Legia – Piast: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Wojskowych i Piastunek. Z meczu Legia – Piast transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K. Mecz skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski.

Legia – Piast, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowski, będzie również dostępna w internecie. Legia – Piast online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze