Konkurs! Wygraj biografię Mourinho

Książka już do kupienia w dobrych księgarniach
Na zdjęciu: Książka już do kupienia w dobrych księgarniach

Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie – tak może o sobie powiedzieć tylko José Mourinho. Nowa, uzupełniona wersję biografii “The Special One” ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Rebis.

Czytaj dalej…

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest osiem książek autorstwa Patricka Barclaya „Mourinho. Pogłębiona anatomia zwycięzcy”. Jak ją wygrać? Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem odpowiedzieć w kilku zdaniach na pytanie: Dlaczego José Mourinho jest najlepszym trenerem piłkarskim na świecie? Autorów najlepszych komentarzy nagrodzimy książkami. Na wpisy czekamy do 3 maja. Rozwiązanie konkursu dzień później.

Więcej o książce na stronie wydawnictwa Rebis >>

Pisząc o José Mourinho, Patrick Barclay, nagradzany komentator piłkarski m.in. „The Times”, prezentuje opinie Marka Halseya i Patricka Vieiry oraz zaskakujące analizy i komentarze sir Bobby’ego Robsona, Louisa van Gaala i Davida Moyesa. Uzupełnia swoją wcześniejszą biografię Mourinho głównie o nowy rozdział jego kariery w Anglii, zakradając się za kulisy Chelsea i opisując, jak to się stało, że choć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, Mourinho wrócił na Stamford Bridge.

Patrick Barclay pisał o piłce nożnej dla najważniejszych angielskich gazet: „The Guardian”, „The Independent”, „The Observer” i „The Sunday Telegraph”. Od 2009 do 2012 roku był głównym komentatorem piłkarskim „The Times”. Zjeździł całą kulę ziemską, relacjonując osiem Mistrzostw Świata i kilkanaście Mistrzostw Europy oraz Pucharów Narodów Afryki. Jest autorem biografii sir Alexa Fergusona Football – Bloody Hell! i wiernym kibicem Dundee United. Mieszka w Londynie.

Dziękujemy za udział w konkursie. Wkrótce skontaktujemy się z autorami komentarzy ws. ustalenia adresów na które mają zostać wysłane książki od wydawnictwa Rebis. Wysyłkę książek planujemy na początku następnego tygodnia.

Komentarze