Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Juventus – Torino: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (sobota 5 grudnia) godzinie 18:00 rozegrany zostanie mecz Serie A: Juventus – Torino. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Juventus – Torino: derby Turynu

Spisujący się ze zmiennym szczęściem Juventus w sobotni wieczór podejmował będzie w derbowym pojedynku Torino. Stara Dama w tym sezonie nie doznała jeszcze porażki, ale wygrała tylko cztery z dziewięciu dotychczas rozegranych spotkań. W pozostałych pięciu meczach dzieliła się punktami z rywalami.

Do dzisiejszego spotkania z Torino Juventus przystąpi jednak w roli murowanego faworyta do zwycięstwa. Zespół Karola Linettego w tym sezonie odniósł tylko jedno zwycięstwa, zanotował trzy remisy i doznał aż pięciu porażek. W efekcie znajduje się obecnie w strefie spadkowej.

Nic nie wskazuje na to, aby Torino było w stanie sprawić w sobotę niespodziankę. Juventus u siebie zdobył dziesięć punktów w czterech meczach, czym potwierdza, że na własnym stadionie jest bardzo mocny. Stara Dama w ligowych derbach jest również niepokonana od dziesięciu pojedynków.

Juventus – Torino: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie na Allianz Stadium, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Juventus – Torino transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

Juventus – Torino: transmisja online

Transmisja z sobotniego meczu Serie A będzie również dostępna w internecie. Mecz Juventus – Torino online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze