Dani Ramirez
Dani Ramirez fot. Przemysław Szyszka / LechPoznan.pl

Jagiellonia – Lech: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Jagiellonia – Lech. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Jagiellonia – Lech. Próba generalna przed Ligą Europy

Jagiellonia Białystok z Lechem Poznań zakończą dzisiejsze zmagania w polskiej ekstraklasie. Obie ekipy są sąsiadami w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem ośmiu punktów. O ile Duma Podlasia rywalizuje w tym sezonie tylko na polskim froncie, to ekipa z Wielkopolski jest jedynym przedstawicielem polskiej ekstraklasy w europejskich pucharach.

Ekipa Bogdana Zająca do swojej potyczki podejdzie po porażce z Zagłębiem Lubin, co miało miejsce stosunkowo niedawno, bo 26 września. Wcześniej Jagiellonia w pokonanym polu pozostawiła gliwickiego Piasta. Lech natomiast wygrał każdy z pięciu ostatnich swoich meczów, licząc wszystkie rozgrywki.

Podopieczni Dariusza Żurawia, pracując spokojnie, sprawili, że ostatnio na tarczy po spotkaniach z nimi zawody kończyły takie ekipy jak między innymi: Piast, Charleroi, czy Apollon. Sobotnia batalia dla Kolejorza będzie ostatnim testem przed czwartkowym starciem lechitów z Benfiką Lizbona.

Jagiellonia – Lech: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Jagi i Kolejorza, a także wszystkich fanów polskiej piłki. Z meczu Jagiellonia – Lech transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Kazimierz Węgrzyn.

Jagiellonia – Lech, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Słonecznej, będzie również dostępna w internecie. Mecz Jagiellonia – Białystok – Lech Poznań online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze