Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski fot. Grzegorz Wajda

Górnik – Wisła: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:30 rozegrany zostanie mecz piątej kolejki Ekstraklasy: Górnik – Wisła. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Górnik – Wisła: faworyt jest jeden

Piłkarze Górnika Zabrze przystąpią do piątkowego meczu z nadzieją na odniesienie piątego ligowego zwycięstwa z rzędu. Drużyna Marcina Brosza od początku sezonu spisuje się doskonale i pozostaje jedynym zespołem w stawce, który nie stracił jeszcze punktów. W piątkowy wieczór, na własnym stadionie, zagra w roli faworyta.

Rywalem Górnika będzie Wisła Kraków, która do Zabrza jedzie po przełamanie i odniesienie pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Początek sezonu dla drużyny Artura Skowronka jest wybitnie nieudany, co potwierdzają liczby. Biała Gwiazda w czterech dotychczasowych kolejkach zapisała na swoje konto tylko dwa punkty i zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli.

Kto będzie górą w piątkowym meczu? Faworytem jest Górnik, ale Wisła przystąpi do tego meczu mocno zdeterminowana, z nadzieję na zmazanie plamy po fatalnym starcie.

Górnik – Wisła: transmisja na żywo w TV

Piątkowe spotkanie w Zabrzu, podobnie jak wszystkie spotkania polskiej ekstraklasy, będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z meczu. Górnik – Wisła transmisja na żywo będzie dostępna na kilku kanałach. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie transmitowane na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Komentatorami meczu będą Adam Marchliński i Kamil Kosowski.

Górnik – Wisła: transmisja online

Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań 5. kolejki PKO Ekstraklasy będzie można obejrzeć również w internecie. Mecz Górnik – Wisła online na żywo będzie dostępny za pośrednictwem uruchomionej przez Canal+ usług “Telewizja przez internet”. Jest ona również dostępna z poziomu aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem Android lub iOS. Dostęp do sportowych kanałów Canal+ można wykupić także na platformie Player.pl

Komentarze