Cracovia – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Michał Probierz
Michał Probierz fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o 17:30 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Cracovia – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Cracovia – Legia. Michał Probierz vs Czesław Michniewicz

10 punktów dzieli oba zespoły w ligowej klasyfikacji. Przed niedzielnym starciem Legia jest wiceliderem rozgrywek. Podopieczni Czesława Michniewicza poprawili sobie nastroje przed przerwą reprezentacyjną, pokonując w polskim szlagierze Lecha Poznań 2:1.

Z kolei Cracovia ostatnio odniosła zwycięstwo w Fortuna Pucharze Polski ze Świtem Skolwin, wygrywając 1:0. Jednocześnie drużyna Michała Probierza jest od pięciu spotkań niepokonana, licząc wszystkie rozgrywki. Dzisiejszy bój będzie dla legionistów okazją do zrewanżowania się Pasom za przegrany mecz o Superpuchar Polski.

W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych między obiema ekipami cztery razy górą był team ze stolicy Polski, a raz szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła Cracovia. Po raz ostatni w lidze obie drużyny grały ze sobą w lipcu, gdy Legia na swoim obiekcie wygrała 2:0. W Krakowie ostatni mecz w ramach PKO Ekstraklasy zakończył się rezultatem 2:1 dla Wojskowych.

Cracovia – Legia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Pasów i Wojskowych. Z meczu Cracovia – Legia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Przemysław Pełka i Marcin Baszczyński.

Cracovia – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Kałuży, będzie również dostępna w internecie. Cracovia – Legia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze