Reprezentanci Polski
Reprezentanci Polski fot. Grzegorz Wajda

Bośnia i Hercegowina – Polska: transmisja meczu, gdzie oglądać?

W poniedziałek (7 września) mecz Bośnia i Hercegowina – Polska. W drugim meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Bośnią. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo. Transmisja będzie w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Bośnia i Hercegowina – Polska: zmazać plamę

Obie drużyny mają już za sobą inaugurację występów w drugiej edycji Ligi Narodów. W piątkowy wieczór powody do radości mieli jednak tylko fani zespołu z Bośni, która sprawiła niespodziankę we Florencji remisując 1:1 z faworyzowani Włochami. Podopieczni Dusana Bajevicia bardzo mocno postawili się gospodarzom, a przy odrobienie szczęścia mogli zakończyć spotkanie z pełną pulą.

Zupełnie inne nastroje panują natomiast wokół reprezentacji Polski, która w musiała uznać wyższość Holandii, przegrywając w 0:1. Biało-Czerwoni rozczarowali na wielu płaszczyznach, będąc jedynie tłem dla holenderskiego zespołu, a oliwy do ognia dolała pomeczowa wypowiedź selekcjonera Jerzego Brzęczka. Szkoleniowiec polskiego zespołu, który w żadnym aspekcie nie był w stanie nawiązać walki z rywalem, wyraził zadowolenie z jego postawy.

Niezrozumiała wypowiedź selekcjonera, który wydaje się nie przyjmować żadnej krytyki z zewnątrz, sprawiła, że reprezentanci Polski przed poniedziałkowym meczem będą jeszcze pod większą presją ze strony mediów i kibiców. Kolejne niepowodzenie, a przede wszystkim słaby występ mogą sprawić, że pojawią się znaki zapytania nad sensem kontynuowania projektu, którego liderem jest Jerzy Brzęczek. Mecz Bośnia i Hercegowina – Polska odpowie na wiele pytań.

Jeszcze kilka dni temu, reprezentacja Polski, nawet bez Roberta Lewandowskiego, uważana była za faworyta do zwycięstwa w poniedziałkowym meczu. Piątkowy wieczór wszystko jednak zmienił.

Bośnia i Hercegowina – Polska: transmisja

Poniedziałkowy (7 września 2020 roku) mecz Bośnia i Hercegowina – Polska, który rozegrany zostanie na stadionie Bilino Polje w Zenicy będzie można obejrzeć w telewizji i online. Gdzie znajdziemy transmisję?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie można je obejrzeć na kilku kanałach telewizyjnych. Transmisja na żywo, podobnie jak w przypadku piątkowego meczu z Holandią, prowadzona będzie na Polsat Sport (od 20:35, studio od 18:00) oraz kilku kanałach Telewizji Publicznej – TVP1, TVP Polonia (od 20:35) i TVP Sport (od 20:35, studio od 19:15).

Spotkanie na kanałach TVP skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński, natomiast w przedmeczowym studio zasiądą Mateusz Borek, Marcin Żewłakow i Sebastian Mila.

Mecz Bośnia i Hercegowina – Polska będzie można obejrzeć również online w internecie. Transmisja będzie prowadzona na stronie Telewizji Publicznej sport.tvp.pl, a także za pośrednictwem udostępnionej przez nią aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Komentarze