Milan nie dał szans Sassuolo

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  30.09.2018 22:24

Liga niemiecka wróciła do gry!
Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli w niedzielny wieczór piłkarze Milanu. Podopieczni Gennaro Gattuso wysoko 4:1 pokonali na wyjeździe Sassuolo.

Od początku spotkania inicjatywa należała do Rossonerich, którzy w 22. minucie byli blisko wyjścia na prowadzenie. Futbolówkę po strzale Francka Kessiego sprzed linii bramkowej wybił jeden z obrońców Sassuolo.

Kwadrans później zawodnik Milanu wpisał się na listę strzelców, tym razem zaskakując Consigliego precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego. Jak się okazało była to jedyna bramka pierwszej połowy.

Pięć minut po przerwie Milan zdobył drugiego gola. Tym razem kapitalnym uderzeniem zza pola karnego na listę strzelców wpisał się Suso. W 60. minucie było już 3:0. Tym razem bramkarz Sassuolo wyciągał piłkę z siatki po mocnym uderzeniu Samu Castillejo z dystansu.

Gospodarzy było stać jedynie na zdobycie honorowego gola. W 68. minucie Donnarummę precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Filip Djuricić. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie już zmianie, w czwartej minucie doliczonego czasu gry czwartego gola dla gości zdobył Suso.

Milan - Biglia

Sassuolo: Consigli – Lirola, Marlon, Ferrari, Rogerio – Bourabia (58' Djuricić), Locatelli, Sensi – Berardi (75' Babacar), Boateng, Di Francesco (57' Boga)

Milan: Donnarumma – Abate (90' Calabria), Musacchio, Romagnoli, Rodriguez – Kessie, Biglia, Bonaventura – Suso, Castillejo (72' Cutrone), Calhanoglu (77' Laxalt)

Komentarze | 12 komentarzy

NewMaldini | 30.09.2018 22:28

Nareszcie poza dobrą grą jest i wynik. Tego brakowało w ostatnich meczach bo ze zdominowaniem przeciwnika nie było problemów. Wygrywamy zaległy mecz i wracamy pełną parą do gry.

Nie mogę wyjść z podziwu patrząc na Kessie. Chłopak jest niesamowity. Fajnie, że Suso się przebudził.

MarcosSalinas | 30.09.2018 22:31

Solidne taktycznie zwycięstwo na przełamanie.
Brawo Gattuso i na pohybel różnym ''niebiesko-czarnym palantom''-nie mylić z prawdziwymi kibicami, którzy są mocni w gębie tylko jak nie idzie im sportowym rywalom.

karpczonisko | 30.09.2018 22:33

Mocne baty dostało Sassuolo, dobre punkty i dobry wynik na trudnym terenie. Co do Gattuso.. powiem tak, drugi Simeone to nie jest, ale zwolnienie trenera w trakcie sezonu robi więcej szkód niż korzyści, dlatego trzeba mieć nadzieję, że po tym meczu będzie już tylko lepiej. Bo w trakcie sezonu ciężko znaleźć porządnego trenera, a nawet jak znajdziemy to trudno wykonać transfery pod jego wizję. Dlatego trzeba trzymać kciuki za Rino, żebyśmy nawet i fuksem dokończyli ten sezon na przyzwoitej pozycji, bo nie ma co robić bajzlu w drużynie, na zmienianiu trenerów w trakcie sezonu już choćby rywale za miedzy się nie raz przejechali.

A generalnie było git - w końcu poprawiła się skuteczność (i to bez Higuaina w składzie rypnęliśmy cztery gole, wow!), Suso wraca do formy, Calhanoglu w końcu nie potykał się o własne nogi, a i Kessie zaczyna łapać wiatr w żagle. No i zespół się nie cofnął po zdobyciu bramki, oby to nie był tylko jednorazowy przypadek.

ACMichal83 | 30.09.2018 22:41

Wielki Milan powraca. Wygrać zaległy mecz i podium coraz bliżej:)  Suso - najlepsza lewa noga we Włoszech.

hehe | 30.09.2018 22:41

Najważniejszy jest zawsze pierwszy komętasz, reszta się nie liczy:))
Brawo za grę i wynik, nowy hiszpan coraz bardzie przekonuje żeby go wystawiać w pierszym składzie a "stary" powoli wraca do formy:)
Kessie w końcu coś pokazuje. No i bardzo ważne że wygrana bez Higuaina, niech sobie nie myśli że jest tak wielki jak Bonucci i bez nich nie ma zespołu hehe
W czwartek zlać greków i dalej do przodu.

zIBIPIES | 30.09.2018 22:58

wielki milan hahahha, a potem lep od chievo i powrot do rzeczywistosci ;))

fisherus | 30.09.2018 23:15

Pierwsza połowa to nerwówka. Milan z grą w obronie i pomocy początkowo miał kłopot ale weteran Ignazio Abate czyścił. Z taką grą przy lepszej drużynie pewnie by już były 2-3 bramki w plecy i staranie się gonić wynik. Jeszcze daleka droga przed tą drużyną. Rino niech czasem zobaczy w TV jak niektóre elementy funkcjonują bo część zawodników to dalej drewno jak nie powiem co... Forza Milan !!!!

Presto_ACM | 30.09.2018 23:23

piaazionii.. Jak tam pajacu Twoja stowka postawiona na Sassuolo?

Odet | 30.09.2018 23:49

@MarcosSalinas
jesteś jeb...ty, puściłeś bąka i udajesz że się nic nie stało.

Chciałem zwycięstwa Milanu i mam, odegrali się za nas na Sassuolo :)
Pozdr.

Interista1987 | 01.10.2018 00:22

Dobry wynik dla Interu  kotekscie ligowej tabeli. Nic wiecej nie dodam. Pozdro

Valrin69 | 01.10.2018 02:17

Ładny wynik, gratuluję sąsiadom :)

subzero10 | 01.10.2018 09:36

Gratuluję wygranej. Meczu nie widziałem bo była ważniejsza transmisja. Ale jest coś. Co do najlepszej nogi we Włoszech jest jeszcze np Dybala i Bernardeschi. Pozdrawiam