2. Bundesliga: Porażka Bochum w debiucie trenera FCK!

dodał: KMM  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  25.09.2015 20:35
VfL Bochum poniósł pierwszą porażkę w sezonie ulegając u siebie FC Kaiserslautern 1:2. Był to debiut na ławce trenera Konrada Fünfstücka, który zastąpił w trakcie tygodnia Kostę Runjaicia. Szczęśliwie jeden punkt w piątek dopisała sobie Norymberga, która w końcówce doprowadziła do remisu 2:2, mimo że mogła już przegrywać więcej niż kilkoma bramkami.

Na stadionie w Bochum 73 minuty rozegrał Kacper Przybyłko (asysta), cały mecz na ławce przesiedzieli natomiast Mateusz Klich i Piotr Ćwielong. 75 minut w Dusseldorfie zaliczył Jakub Kosecki, którego Sandhausen odniosło zasłużone, acz skromne zwycięstwo.

VfL Bochum – 1. FC Kaiserslautern 1:2 (0:2)