REKLAMA
REKLAMA

Balotelli: Chcę żyć jak normalny człowiek

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Football Italia  |  04.12.2013 21:42
Napastnik Milanu Mario Balotelli (fot) zaapelował do włoskich mediów, ale także do kibiców, by ci pozwolili mu żyć jak normalnemu człowiekowi. Super Mario ma już dość skupiania się na jego pozasportowym życiu i komentowaniu wszystkich spraw, które go dotyczą.

Balotelli znajduje się od wielu lat na świeczniku, ale jak sam przyznaje nawet w Anglii, gdzie bulwarówki potrafią zniszczyć ludzi, nie czuł aż tak wielkiej presji jak we Włoszech, o czym napisał w liście otwartym.

- Wiem, że jestem szczęściarzem, ale czasami też chciałbym żyć jak normalni ludzie - napisał Balotelli w liście otwartym.

Napastnik Milanu udzielił także wywiadu, w którym stara się zakopać wszystkie topory wojenne, licząc jednocześnie na to, że jego życie przestanie być już sprawą publiczną.

- Zdaję sobie sprawę, że marny ze mnie dyplomata. Działam impulsywnie i jeśli mam jakiś pomysł to bez problemu mówię o nim głośno, ale nie oceniam ludzi, których nie znam. Chciałbym by inni czynili tak samo. Ocenianie ludzi ich niszczy i nie chodzi tylko o mnie, bo wiele rzeczy umiem wytrzymać, ale o moich bliskich, moich kolegów z drużyny i rodzinę, którzy czytają rzeczy, które albo są wyolbrzymione, albo zmyślone.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

qjaf | 04.12.2013 22:43

Czasem czlowiekowi szkoda nawet takiego szalenca jak Balo:)

Darkos | 04.12.2013 23:13

Żeby żyć jak normalny człowiek, trzeba też zachowywać się w miarę normalnie i dojrzale. A do tego daleka droga dla Mario...

19Pablos89 | 04.12.2013 23:21

Moim zdaniem Balo ma specyficzny charakter i taki już jest. A le w to że jest zaszczuty przez media wierze i szkoda go bo ma wielki potencjał i talent.. na bycie naprawde wielkim graczem.

Machnes | 04.12.2013 23:24

szkoda mi go, bo media naprawdę go szczują. Nie jest już taki denerwujący jak kiedyś, mowie to jako kibic Juve :) Moze, jakby w tak młodym wieku nie stał się tak dobrym piłkarzem byłoby inaczej. Jest typowym przykładem piłkarza, któremu uderzyła sodówka do głowy.  Stał się ulubieńcem pismaków i teraz cięzko mu od tego uciec a szkoda.

Istvan0285 | 05.12.2013 08:00

No tak mi tez szkoda Jego ale sam sobie na to zapracował. Sam sobei winny.

Prostytucjusz | 05.12.2013 08:24

Według mnie powinien przez miesiąc albo dłużej przestać udzielać jakichkolwiek wywiadów używać facebooka czy innej strony przestać w ogóle się wypowiadać i poprostu GRAĆ !
Każdy dobrze wie że aby uciszyć pismaków trzeba poprostu dobrze grać i tego życzę Barwuahowi aby DOBRZE GRAŁ :)

clublland | 05.12.2013 09:42

zacząć grać olać media nie udzielać głupich wywiadów nie wyprawiać głupot a po kilku miechach prasa się odczepi...
mówi jak by nie wiedział co ma robić..
albo chce wzbudzić litość

manieck19 | 05.12.2013 12:35

Niestety ale w tym wypadku głównie ze względu na przeszłość nie ma lekkiego życia. Każdy nawet najmniejszy odpał i jest w gazetach i tv.

Jego nazwisko się sprzedaje doskonale a dowodem jest jego bycie w rankingu 100 najbardziej wypływowych. Mimo że się bardzo poprawił to już się na nim będzie ciągnąćgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy