REKLAMA
REKLAMA

Coquelin może odejść

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  09.09.2012 09:30
Francis Coquelin chce wywalczyć sobie miejsce w składzie londyńskiego Arsenalu. Jeżeli w ciągu najbliższych sześciu miesięcy ta sztuka mu się jednak nie uda, młody Francuz będzie chciał zmienić barwy klubowe.

Poprzedni sezon Coquelin spędził na wypożyczeniu w Lorient. Teraz wrócił jednak do Londynu i podpisał długoterminowy kontrakt z klubem. Na razie nie ma jednak miejsca w składzie Arsenalu. Z tego powodu wkrótce może ponownie odejść z Emirates.

- W lipcu rozmawiałem z trenerem i powiedział mi, że jestem pełnoprawnym członkiem drużyny. Song wyjechał do Barcelony, a oni nie sprowadzili nowego defensywnego pomocnika. Kiedy nie gram w pierwszych trzech meczach, muszę o tym myśleć. Wiem jednak, że dostanę szansę i ją wykorzystam. Arteta, Diaby i Cazorla to wielcy gracze, którzy mają większe doświadczenie ode mnie. Na treningach nie zostaję jednak za nimi. Dałem sobie sześć miesięcy. Jeśli zobaczę, że nie mam szans na grę, odejdę. Ale na razie chcę zaistnieć w Arsenalu - powiedział Coquelin.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mike_dean | 09.09.2012 19:55

Przyszedł na niego czas do gry w pierwszym zespole.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy