REKLAMA
REKLAMA

Rondon ostrzega Malagę

dodał: MW  |  źródło: ESPN  |  02.08.2012 11:02
Napastnik Malagi, Rondon ostrzegł włodarzy swojego klubu, że jeśli zamieszenie wokół finansów nie zostanie wyjaśnione, większość piłkarzy pójdzie w ślady Santiego Cazorli. Wspomniany zawodnik jest o krok od dołączenia do Arsenalu.

Okazuje się, że katarki właściciel klubu nie zamierza dalej sponsorować Malagi i zamierza wystawić ją na sprzedaż. Problemy pojawiły się już pod koniec ubiegłego sezonu, gdy część zawodników - w tym także Cazorla - nie otrzymała swoich należności finansowych.

- Na razie będziemy wykonywać swoje obowiązki i ciężko trenować, by jak najlepiej przygotować się do sezonu - zapewnił Rondon. - Jeśli jednak cała sytuacja nie zostanie wyjaśniona, wtedy większość z nas zażąda odejścia i transferu do innego klubu.

Hiszpańskie media informowały niedawno, iż Malaga, w przypadku niewypłacalności, może zostać zdegradowana do Segunda Division.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Qrs | 02.08.2012 11:33

[edit] Tyle było chyba snu o Maladze. Najgorsze, że przez to wielu świetnych graczy opuści hiszpańskie boiska. Ależ beznadziejna wiadomość :/

mlody_kosa | 02.08.2012 11:56

populacja kibiców Malagi zmniejsza sie

Hejjj | 02.08.2012 12:00

I właśnie dlatego, to Atletico/Athletic powinno grać w LM. Szczerze? Można się było tego spodziewać. Po prostu liga hiszpańska nie jest póki co tak atrakcyjna, jak angielska. Tacy szejkowie z City to przynajmniej widzą, że jakaś kasa płynie, a tutaj?

divad | 02.08.2012 13:07

czyi w najgorszym(najlepszym) razie Atletico wskoczy na ich miejsce do LM?! byloby swietnie!

Qrs | 02.08.2012 14:23

Hejjj:
Jak Twoim zdaniem ma się robić atrakcyjniejsza, skoro w Hiszpanii panuje olbrzymi kryzys, kluby nie są w stanie znaleźć sponsorów, a największe gwiazdy środka pola spoza FCB i RM (Silva, Mata, Cazorla) wykupywane są przez bogatsze kluby z Anglii, starające się podnosić ubogi poziom techniczny swego rozegrania.

Czarno to widzę, jednak brak kasy robi swoje. Malaga się posypie, Villarrealu w PD już nie ma, Sevilla chyba wypadła z rywalizacji o wyższe cele, Levante chyba nie powtórzy wyników z poprzedniego sezonu... Mam nadzieję, że ktoś pozytywnie zaskoczy i namiesza w czołówce, może Betis lub odrodzone Deportivo?  

Hejjj | 02.08.2012 15:30

Szczerze mówiąc, nie sądzę by coś się szybko zmieniło. Po prostu wolałbym tam znaną i lubianą markę jaką jest Atletico. Po co komuś takie twory dla sezonowców?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy