Kibole wtargnęli na trening w klubie Fortuna 1. Ligi. Trener został pobity

Zagłębie Sosnowiec ponownie znalazło się w centrum uwagi polskiej piłki. Podczas środowego treningu doszło do niebezpiecznych scen. Według informacji portalu Meczyki.pl trener klubu Alaksandr Chackiewicz został pobity przez miejscowych kiboli.

Aleksandr Chackiewicz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Aleksandr Chackiewicz
  • Zagłębie Sosnowiec znajduje się ostatnio w centrum medialnej uwagi
  • Duże kontrowersje podczas konferencji prasowej wywołał trener klubu
  • W środę na trening Zagłębia Sosnowiec wtargnęła grupa kibiców, która pobiła Alaksandra Chackiewicza

Skandal na treningu Zagłębia, trener pobity przez kiboli

Zagłębie Sosnowiec od początku tygodnia znajduje się w centrum uwagi. Wszystko zaczęło się od konferencji prasowej po meczu z GKS-em Katowice. Trener klubu Alaksandr Chackiewicz przyznał, że to zawodnicy decydują o taktyce, a on wybiera tylko skład.

Na kolejne kontrowersje związane z klubem nie trzeba było długo czekać. Portal Meczyki.pl poinformował, że w środę podczas zajęć na obiekt treningowy Zagłębia wdarła się grupa kiboli. Niestety w wyniku całego zajścia doszło do ogromnego skandalu, bowiem trener Chackiewicz miał zostać uderzony w twarz oraz kilkukrotnie kopnięty. Na ten moment Zagłębie Sosnowiec nie wydało żadnego komunikatu dot. skandalicznego zajścia

Sosnowiczanie znajdują się w Fortuna 1. Lidze na równi pochyłej w dół. Wszystko wskazuje na to, że zespół nie zdoła się utrzymać w lidze. Aktualnie Zagłębie zajmuje ostatnie 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Komentarze